www.sudzibas.lv Merkurita Produkcija izraisa ādas ēdi, izsitumus

AtrisinātaMERKURITA, MAGNOFLEX, AUDZĒJS - Produkcija izraisa ādas ēdi, izsitumus

Ieraudzīju sūdzību par MERKURITA ( vēl šie šarlatāni izplata MAGNOFLEX) - konsultante Maruta Boša izplata kaitīgu produkciju - iekaist āda, pūžņo, aizdomas par melanomu.P.S. Līp pie rokām svešs īpašums...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 28.06.2016

Uzņēmuma Merkurita pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

L lucika 30.11.2017

sveiki, arī gribu padalīties ar pieredzi lietojot magnetu terapijas produkciju MAGNOFLES . KAJAU VISIEM ari man ir veselibas problemas savadak nebūtu pirkusi, sapeja kajas , tirpa rokas, reiba galva, paguļot uz virsmatrača tiešām šie simptomi pamazam pazud, jutami paliek labak, ir vairak energijas. paldies merkuritas darbiniekiem par darbu.
Jūsma no Jūrmalas.