www.sudzibas.lv Merkurita Vilnas produkcija

Merkurita LV - Vilnas produkcija

Palasīju atsauksmes par merkurita un nevaru saprast kāpēc ir tādas sliktas atsauksmes, jo mana pieredze ir pavisam savādāka. Biju aizpildījusi konkursa biļeti pilsētas svētkos un kādu laiku pēc tam man zvanīja, ka esmu laimējusi pusdienas un dāvanu. Man pa telefonu pastāstīja kas tas ir par pasākumu un es sapratu, ka tā būs produkcijas prezentācija. Tā kā dāvanu varēja saņemt tikai pasākuma aizgāju kopā ar draudzeni. Mums beigās viss patika. Bija patīkama un jauka konsultante, viņa visu pastāstīja un nejutāmies, ka mums kaut ko uzspiestu pirkt.
Man ļoti iepatikās vilnas sega un spilvens, tos arī izlēmu iegadāties. Lietoju jau labu laiku un esmu apmierināta ar kvalitāti.. Silti, komfortabli un mīksti. Biju lietojusi citas firmas vilnas segu un to nevar salīdzinat ar merkuritas vilnas kvalitāti.

13.08.2019

Atbilde no Merkurita Support Pārstāvja atbilde 14.08.2019

Liels paldies par Jūsu atsauksmi! Mēs patiešām novērtējam Jūsu atvēlēto laiku, lai dalītos savā pieredzē par mūsu produkciju.

Sa

Kolta 13.08.2019

Bezmaksas reklāma?

La lapsene1 13.08.2019

cik saņem par visu apliešanu ar dubļiem? Paskatoties uz statistiku... 11. augustā tev ir bijuši 30 komentāri un kopā 488 komentāri. tā darbojas cilvēki, kuriem par to maksā (īpašie aģenti jeb darbinieki) vai arī īgņas mājās sēdētāji, jo garlaicīgi. Ieteiktu atrast normālu darbu

Kolta 13.08.2019

Ir darbs -nodrošināts, mājās nesēžu, gribētu būt aģente (skaisti skan), bet diemžēl neesmu. Protu apvienot lietderīgo ar patīkamo.
Izsaku viedokļus par cilvēku unikālajam prata spējam.