Merkurita - Krāpšana

Palasīju sūdzības Hahaha Reāli raksta par reālu iesmērēšanu, stāsti visi ļoti līdzīgi mūsu stāstam! Nezinu vai to var nosaukt par krāpniecību.Bet klientu pievilināšana augstākajā pakāpē un nekaunībā tā gan ir. Protams paldies par pusdienām restorānā vairākām personām
. 2 stundu mēģinājums iesmērēt segas un spilvenus bija neveiksmīgs, jo sākotnēji jau bijām noskaņoti netērēt ne centa. Vienīgais vilinājums bija atbraukt paēst pa brīvu un justies tā it kā milzu konkursā esam tikuši pusfinālā un ar cerību tālāk vinnēt ceļojumu vai naudu. Ļoti interesantā veidā no mums ieguva visus datus personas, lai turpmak tos varētu izmantot pārdodod mums uz nomaksu par milzu summām segas un spilvenus. Lika sarakstīt tos konkursa vajadzībām. Ļoti pamainījās seja konsultantei, kad pēc 20 mēģinājuma atteicām pirkt pat tikai spilvenu un nu jau pienācis laiks izmaksāt piesolītās pusdienas. Pensionārs pats neatceras kur būtu kaut ko aizpildījis un konsultante arī īsti nemāceja paskaidrot kādās vietās konkursa bukletus izplatīja. Bet telefona numuru un vārdu gan zināja mūsu. Interesanti tas, kad iepriekš telefona sarunā neviena vārda nebija minnēts par to, kad kaut ko piedāvās un tirgos. Viss bija skaisti, milzu konkurs, labas balvas un pusdienas par brīvu. Aizmirsa pieminēt, kad tikai gūltas veļa jānopērk kuras kopējā cena vairāk nekā tūkstotis.Vēl interesanti, kad pēc neveiklas situācijas, kad mēs tā kā atteicām visus piedāvājumus, gribējās uzzināt numuru, lai it kā vēlāk nopirktu šīs preces. Telefona numuru man nosauca, arī vārdu nosauca, bet uzvārdu gan neteica, bet uzvārda vietā firmas nosaukumu. Labi, kad acīgs cilvēks pamanīja jau iepriekš dotos papīros uzvārdu. Tūlīt pēc apmeklējuma ievadija tos mātē google un uzreiz izleca šī saite un tad nu man bija skaidrs viss, kas notika. Arī, kad vaicāju vai par jūsu preci var sīkāk uzzināt internetā, bija skaidra atbilde nē. Ka nopirkt varat tikai pie konsultantes. Laikam negrib, lai potenciālie klienti lasa sūdzības. Interesanti, kad runāju ar vienu savu paziņu. Kurš arī apmeklēja šo krāpnieku it kā vinnēto pusfinālu. Stāsts viņam bija identisks. Laikam visus pabaro ar otro ēdienu un sulu vai citronūdeni. Mūsu gadījumā restorāns, kur ēdām bija labs un nekāds sakars ar to krāpnieku uzņēmumu nebija.Žēl vecus cilvēkus, kuriem ir vairāk tās naudas, notic tam šovam un pabaro krāpnieku bandu.

TasEsLV 05.06.2017

Tev neļauj pirkt internetā vai kautkur citur ,jo nejau tā konsultante saņem naudu no nopirktā un nemaksā viņai par stundām. Viņai maksā % no pārdotā, ja tu nopirksi i-netā pēc viņas ieteikuma viņai no tā nekas netiks. tapēc arī konkrēti spieda ,lai tu pērc pie viņas.

:D

S sandis 26.09.2017

Parunājies ar pašu Vadītāju, vēl lielāku nekaunību redzēsi.

varat palasīt.

A andra freimane 21.05.2018