Merkurita - Krāpšana

Iegādājāmies tur gultās piederumus kuri neatbilst nekam kas tika stāstīts un rādīts prezentācijā, maksa ir pārāk augsta un veselība tikai ir pasliktinājusies pēc viņu produkcijās. Tika rādītskā kā kompos strādā bīdot virs matrača, gribējām mājās izmēģināt vai tiešām tas tā ir, bet izrādījās, ka mājas apstākļos tas nestrādā.

23.02.2023

Atbilde no Merkurita Support Pārstāvja atbilde 23.02.2023

Labdien! Lūdzu sazināties ar mums pa tāruni 67385955. Labprāt radīsim risinājumu jūsu problēmai.

G

H Heili789 21.03.2023

Nu šī iestāde... pārdevēji tiek apmācīti teikt konkrētas frāzes, pateicoties kam, cilvēkiem ir grūti atteikt. Ne jau hipnozes vai kas - vnk ik pa laikam visiem darbieniekiem, kas strādā uz pārdošanu, fiek izmaksāta nakts viesnīcā ar vakariņām u stundām ilgu treniņu vienam uz otra, savas runas noslīpēšanai. Kas vada tās? Pati, pati - miss Ligita.

Darbiniekiem tiek konkrēti pateikts - zvanīt tikai personām 50+ (tikai tad, ja "vecie" ir apzvanīti, "drīkst" zvanīt arī jaunākiem), kāpēc - lai paliek pašu fantāzijās ;)

Ir gan pārcenota, nekvalitatīva prece. Ir nelārtrauktas sūdzības no klientiem un tiesu darbi. Tāpat turpina pelnīt uz naivu pensionāru rēķina. Un kauna nav nu nemaz - no katra klienta nāk % kabatā gan pārdevējam, gan tam, kurš jūs sazvanīja. Varbūt tas paskaidros, kāpēc tad ir tik ļoti jāpārceno ikdienišķas lietas.

Jāsaka gan, ka kolektīvā ir kadri, kas nemainās gadiem, tad jau laikam var secināt ka patīk ēst uz citu nelaimēm. Ko gan citu var gaidīt no iestādes, kur procentuāli lielākā daļa ir funkcionējoši alkholiķi.