Merkurita - Krāpšana

Sveiki! Vēlos pabrīdināt citus, lai neuzķerieties uz šīs firmas pakalpojumiem. Situācija sekojoša, kā jau visi tiek uzaicināti uz firmas "merkurita" preces prezentāciju. Konkrēto prezentāciju pasniedza firmas pārstāve Dace, kura ļoti daudzsološi un ieinteresēti spēja prezentēt preci, tomēr ar ne visai patiesu informāciju, lai iegūtu pec iespējas vairāk pircējus. Pārstāve prezentācijā tirgoja virsmatračus ar piebildi, ka firma nodrošina bez maksas pirmo reizi ķīmiskās tīrītavas pakalpojumus virsmatrača tīrīšanai. Dace pati atbrauca pakaļ virsmatRačiem un aizveda uz tīrīšanu. Dienu pirms matRači tika atgriezti, saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju, proti, vairs ne jau pati Dace, bet viņas kolēģe pazvanīja un paziņoja, ka par virsmatraču tīrīšanu jāmaksā 58 euro. Sazinoties ar pašu Daci, tika noskaidrots, ka tas tomēr neesot bezmaksas pakalpojums un noliedza visu iepriekš teikto par bezmaksas tīrīšanu, uzstājot, ka ja klients pats neprasa, cik tas maksā, tad viņi to arī nepaziņo un tas nav viņu pienākums. Ka arī pateica, ka tas ir pašsaprotami, ka par visu ir jāmaksā, jo kurš gan par velti ko tīrīs. Savukārt, kad Dace atbrauca pakaļ virsmatračiem arī nenorādīja un nepieminēja, ka kaut kas ir mainījies un būs jāmaksā. Uz noradīto, ka griezīšos ar sūdzību par negodprātīgu rīcību, paziņoja, ka to varu darīt, bet tāpat neko nepanākšu!

29.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Komentāri (3)

BondsBonds 30.01.2020

Visām preču un pakalpojumu cenām jābūt skaidri norādītām,bet ko ieņēmi savā galvā to mēs nekad neuzzināsim.

Ventilators 30.01.2020

tagad tikai neapstājies.. Raksti PTAC un būs panākumi. It sevišķi gadījumā ja uzņēmumam nav jūsu paraksts par kādu kvitansi kur būtu norāde, ka maksas pakalpojums. Pēc idejas viņi pat tīrīt nedrīkst, kamēr neesat jebkādā veidā apstiprinājusi maksu.

Ja viņi ir iztīrījuši, un nedod atpakaļ, kamēr nav samaksāts. Lai pierāda, ka esat informēta vai arī likts jūsu paraksts par maksas pakalpojumu.

Tur visādi var pastrādāt. PTAC palīdzēs.

B bee 22.01.2021

bet varbūt labāk zvanīt Beztabu? Kā tad bez tā?! :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes