Magnoflex - Palīdz

Magnoflex virsmatracis palīdz manam bērnam ar autismu gulēt visu nakti bez pamošanas, tātad, man arī. Bērnam gadiem bija problēma - viņš pamodas plkst. 2-3 naktī un spēlēja, skatīja multenes un, protams, viņš neprot darīt to pa klusu. Ar magnoflex pēc kada laika miegs normalizējās, tagad iet gulēt ap plkst. 21 un pamostas 6: 30 no rīta. Tātad varu tikai labo pateikt par to virsmatraci.

really? 22.03.2019

haha, loti ticama reklama!

P Pelekais Latvietis 22.03.2019

Domā, ka cilvēki ir stulbi?

P Pelekais Latvietis 22.03.2019

Domā izglābs savu pakaļu, cilvēki neticiet viņam

B BK 22.03.2019

Cik tev samaksāja?

Dr DooM 22.03.2019

Hello visiem . Palasot šo te tekstiņu par to fcukino virsmatrci izsmējos no visas sirds :D Cik aprobežotam un garīgi nelīdzsvarotam ir jābūt lai kko tādu samurgotu . Sanāca man reiz nedaudz parunāt ar cilvēku ,kas par šīm lietām ir speciālists un ziniet ko viņš man atbildēja - Jūs visi esiet lohi , kas pērk šos te šarlotānu matračus ar 4 kārtīgu uzcenojumu . Kā viņš teica , aizej kaut vai uz to pašu ''jusku'' nopērc matraci un nevajadzēs pārmaksāt un gulēsi saldā miedziņā :)

Ventilators 22.03.2019

Vai šis gadījumā nav jūsu tekstsno 25.11.2013 gadā? Kā tad sanāk, ka tajā laikā bērni deva padomu nepirkt, bet tagad jums bērns ar autismu?

приехали домой, а дети почитали в интернете негативных отзывов и говорят, что это нас, стариков, так дурят... Позвонил, чтобы отказаться, но решили переоформить договор на наматрасник меньшего размера, как бы на пробу.

Smieklīgi! Man arī iestāstīja(vēl pie tam personīgi pazīstama izplatītāja) apbrīnoju to nekaunību pazīstamam cilvēkam iesmērēt draņķi, ka vairs nesāpēs mugura, varēšu izgulēties! Kāds sviests, tūlīt būs gads kā guļu un gaidu, kad beidzot pienāks tā diena! Nevaru sagaidīt! Izmesti 700 eiro vējā! Vēl kredīts jāmaksā! Šausmas! Būs mācība uz visu atlikušo dzīvi, visus šos izplatītājus pasūtīt trīs mājas tālāk! Un kā mani atbrauca uz mājām un apstrādāja, kaut kādas šausmas, kad gribēju atteikties! Tālāk no šiem krāpniekiem!

I Ieva 13.09.2021

Neticu ka pavisam draņķīga lieta, ar galvu draudzējies? Vilna kā tāda jau ir veselīga + magnēts. Bet! Vai tiešām šis magnēts ir panoceja! Jāizlemj katram pašam...