Merķeļa Drukas Darbnīca - Slikts serviss

Kādreiz regulāri apmeklēju šo uzņēmumu, bet jau vairāk kā 4 reizes (katru reizi citi darbinieki) - nācies smagi vilties. Visi darbinieki augstprātīgi izturējās pret mani kā klientu, vispār neiedziļinājās uzdevumā un norādījumos. Ar pārgudru skatienu novērtēja failus - nepamana ne to, ka failā vairākas lapas, nepamana ne to, ka faila izmērs ir precīzi jau sagatavots - tikai piekasās, nav īstais izmērs, redzēs kā sanāks utt. Katru reizi klausos šīs piezīmes un katru reizi viņiem ar pirkstu jāparāda, cik katrā failā lapas, ka izmērs ideāli jau atbilst vajadzīgajam papīram. Lai gan speciālistam, jau nu tik daudz vajadzētu spēt pašam ieraudzīt.

Visi faili biji precīzi ar grafiskā dizaina programmatūru sagatavoti nomērīti milimetrs milimetrā - tāpat viņi iemanījās šķībi salocīt, šķībi ielikt printerī papīru, sajaukt papīru uz kura bija jāprintē un par to visu paprasīja nesamērīgu cenu. Te nu nekādi nevar pateikt, ka fails bija sagatavots nekvaliatīvi - ja vienu un to pašu failu viņi 4 kopijās, katru reizi salocīja citādi šķībi. Nesalocītās izdrukas, pēc tam pats ar rokām salocīju precīzāk nekā viņi.

Uz šo kantori var tikai iet ar pašapkalpošanos drukāt melnbaltas lapas, pārējie pakalpojumi kā krāsu druka, iesiešana, griešana un locīšana - ir dārgi un pavirši.

Sabojāja gan projektu, gan visai dienai noskaņojumu.

J