www.sudzibas.lv Merķeļa Drukas Darbnīca Pakalpojuma piedāvājums neatbilst realitātei

Merķeļa Drukas Darbnīca - Pakalpojuma piedāvājums neatbilst realitātei

Uzņēmuma pakalpojumu kvalitāte pēdējo gadu laikā pasliktinājusies. Solījums mājaslapā iesiet diplomdarbu 1 minūtes laikā neatbilst patiesībai. Neskatoties uz laicīgu pieteikumu, nācās gaidīt nepilnu pusstundu. Teiksiet, lieka piekasība? Varbūt, bet steidzīgam studentam ir izšķirīgs piedāvājums, kurš sola pakalpojumu veikt ātri. Lai neteiktu, ka tāda prasība no uzņēmuma ir nereāla, salīdzinājumam varu piebilst, ka šis pats uzņēmums agrāk tiešām šādu pašu diplomdarba iesiešanu veica ātri.Atmosfēra darbnīcā ir nepiespiesta, darbinieki ir bariņš jauniešu, kuri mazliet par daudz iegrimuši relaksētu sarunu atmosfērā.Cilvēki rindā gaida pie kases, jauniešu "čilo". Brīva atmosfēra bieži ir patīkams pluss, bet šajā gadījumā tomēr ir jāspēj, pirmkārt, pievērsties klientiem, kas gaida, nevis izklaidēt vienam otru. Uzskatu, ka darbiniece, kas apkalpoja mani, darīja to mazliet par lēnu. Iespējams, tādēļ, ka bija jāpļāpā ar kolēģiem. Nesoliet ātru servisu, ja to nevarat nodrošināt! Kvalitāte šoreiz bija laba, taču ir bijuši precedenti arī ar to. Uzņēmumam novēlu labāko, un atcerēties, ka, attīstot biznesu, jādomā ne tikai par paplašināšanos, bet spēju saglabāt servisa kvalitāti, visos līmeņos!