www.sudzibas.lv Melaro Shop Naudu saņem-preci nepiegādā

Melaro Shop - Naudu saņem-preci nepiegādā

Vēlos pastāstīt par kompāniju ''MELARO SHOP''.Pasūtīju internetveikalā preci 24 augustā,uzreiz arī veicu priekšapmaksu par preci.Solija no 15-30 dienu laikā piegādāt preci,un pie tam vēl par velti...kas jau likās aizdomīgi,taču nu nespēju palaist garām iespēju pasūtījumam,jo reklamēja ļoti lielas atlaides.Taču pagāja tās 30 dienas,nekādu ziņu nav.Rakstīju viņiem uz e-pastu,jautāju;kad būs prece?Atbildes uzreiz nebija,apmeram pēc nedēļas atsūtija atbildi,ka prece esot aizkavējusies,un turpmāko 2 nedēlu laikā atgriezišot naudu,vai arī piegādās preciJja nekas nenotiek,lai es sazinoties ar viņiem!Jāsmejas gan!tad kā, lai es sazinos,ja pat kontakt tālrunis nav norādits,tikai viņu e-pasts un viss...Tas tiešām liekas aizdomīgi!Sākumā nepievērsu uzmanību tam,vai ir kāds talrunis,ja gadijumā kas,pazvanīt,bet nekā nav!pliks e-pasts,un nav zināms kam tas īsti ir...Pirmo reizi kaukas tāds arī jāpiedzīvo man,lai saprastu,ka nekad vairs caur internet veikalu neiepirkšos!Nu pavisam cūciski,diemžēl neesmu Rīdziniece,lai brauktu 200 km no savām mājām un meklētu juridisko adresi.Tā ka,mīļie pirms kautko pasūtiet,NEKAD neveiciet priekšapmaksu,un pārliecinieties par tās kompānijas patieso būtību!Tagad nezinu,ko man darīt,labi vismaz,ka prece nebija ļoti dārga,taču tāpat tie 20 eiro ir kautkāda nauda.....Varbūt kāds var ieteikt kā man rīkoties?Paldies jau iepriekš!

E emigrants 29.01.2015

UN, tak nerakstiet nekadam PTAC, man jau kungi no Burtnieku ielas iecirkna paskaidroja, jo vairak iesniegumi, jo lielaka summa, un tur uzreiz ir cits pants :)

neatslabstam, iebrauciet pec darba vakara un uzrakstiet. Ja gribas izrunat telefoniski, rakstiet man uz epastu, atsutiet nr, atzvanisu, izstastisu ko darit.

Inženieris 29.01.2015

Tieši tā, jo vairāk iesniegumu policijā, jo ātrāk notiks lietas virzība.

M marcens9240 02.02.2015

sveiki, Man ar ir situacija uz 51eur ko un kur var uzrakstit par to lohu?

E emigrants 03.02.2015

Biedri neatslabstiet, ejiet un rakstiet iesniegumus, jums pasiem nekas nebus jaraksta, izmekletajs uzrakstis no jusu vardiem utt. Ejiet un DARIET!
Izchakarejam tam krupim dzivi :)

S smeta 05.02.2015

ОСТОРОЖНО ОБМАН!!! Сделал заказ больше месяца назад. Никакой информации не получал. Еле еле дозвонился по указанному на сайте номеру телефона. Сказали что проблемы с поставщиками и товар будет позже или вернут деньги. Ждал ещё неделю, сказали что товара не будет и вернут деньги в течении 3-ёх дней. Прошла ещё неделя нет ни денег ни товара. На телефонные звонки никто не отвечает, на эл. письма тоже.

S Sadam 06.02.2015

Для ленивых и нежелающих писать заявление в участке - могу прислать заявление на латышском языке в электронном формате. Сегодня подал в полицию.

Ja kadam vajag gatavu elektronisko iesniegumu policijai - rakstiet man uz mailu. šodien esmu iesniedzis [slēpt]@inbox.lv

S sabinne 09.02.2015

https://www.draugiem.lv/eduardsgabranovs/#?pg=4 vai šis ir tas gurķis, kas apkrāpj mūs visus?????

S Sadam 09.02.2015

Lai to noskaidro policija! Jo vairka iesniegumu bus, jo atrak kaut-kas notiks. Ludzu rakstiet man uz e-pastu, es jums aizsutisu paraugu.

E emigrants 10.02.2015

Mans iesniegums jau ir pie izmekletajas, sutiet savejos, driz to meslu sauks uz pratinasanu :)

E emigrants 11.02.2015

Lieta jau ir garkalnes polcija, visi tie, kuri ir apkrapti sutiet man uz epastu savus kontaktus [slēpt]@inbox.lv, sutiet savu vardu/uzvardu un tel nr. Lieta tiks vakta viena vieta un sutita uz Matisa ielas iecirkni.
Steidzami!!!

M mikimausis 10.03.2015

Nu tad tā pirmkārt lai viņiem laba veselība, otrkārt, es visus visus aicinu uz, , linču, , visi kas ir apmānīti . tā tad sekojoši- zinu kur dzīvo šie abi, ja kāds grib paprasīt savu naudu atpakaļ tumšā vakarā klusā vietā, tad lai raksta man [slēpt]@ inbox.lv. risināsim, darīsim -sodīsim!

E emigrants 30.03.2015

Biedri, varu pazinot, ka ir ierosinata kriminallieta (ir lietas nr) un viss ir aizsutits uz Saulkrasta iecrikni.
Jo tam meslam dzives vietas adrese ir Garkalnes novads. Bergi.

Inženieris 30.03.2015

Varu ieteikt griezties DEGPUNKTĀ, lai parāda viņus pa TV un visi rāda uz šiem ar pirkstu, lai izbauda darba augļus.

O omars 03.04.2015

Kātad..manu iesniegumu menti atmeta atpakaļ, paskaidrojot, ka tā neesot krāpšana, pats vainīgs, ka kaut kādam iveikalam!!
Cerēsim ka Saulkrastos strādā kompetentāki policisti!

O omars 03.04.2015

...pārskaita naudu kaut kādam i-veikalam!!

D dvaiks 03.04.2015

Varu pastāstīt kā ir īstenībā, jo laikam esmu vienīgais, kurš iet līdz galam un varu pateikt, ka jau ir pagājuši 5 mēnēši pirms pirmā iesnieguma un neviens neko nav izdarījis.

1. Neviens policists no jums nepieņems iesniegumu, jo tas nav policijas kompetencē, tāpēc visi, kuri raksta ka ir iesnieguši kaut kādus iesniegumus policijā, tos vienkārši neizskatīs.

2. No sākuma ir jānosūta uzņēmuma ierakstīta vēstule ar lūgumu atgriezt naudu. Vēstule netika pat izņemta, līdz ar to gājām tālāk.

3. Vērsāmies PTAC 2014. gada novembrī. Pirmā lietas izskatīšana ilga 3 mēnešus, pēc kuras uz doto brīdi man uz rokām ir rīkojums par to, ka uzņēmuma Melaroshop man ir jākompensē visi izdevumi kā arī summa, kuru viņiem samaksāju. Taču ir problēma. Šis uzņēmums neeksistē, kā arī tam nav nevienas eksistējošas adreses izņemot it kā juridisko adresi Lāčplēša ielā, bet protams tur nav nekāda sakara ar konkrētiem krāpniekiem.

4. Februāra vidū PTAC ir sazinājušies ar mums un pavēstījuši, ka ja uzņēmums nekompencēs visu naudu, tad automātiski lieta tiks izskatīta tiesā.

Lūgums par saviem muļķīgajiem iesniegumiem nerakstiet, jo no viņiem nebūs nekāda jēga. Policija pieslēdzās tikai tad, kad lieta pēc pusgada tiek iesniegta tiesā.

O omars 04.04.2015

Izskatās, ka tālu esi ticis gudriniek...
Nu nejau man tās naudas žēl...vnk princips!!
Nu netaisos mēnešiem ilgi gaidīt kkādus lēmumus no kkādām instancēm..50€ nav tās birokrātijas vērts..
Ja mūsu likuma kalpi nav spējīgi risināt šādas problēmas, tad godīgi vajag to izskaidrot...nekad nebūtu uzbāzies ar savām nedienām...

O omars 04.04.2015

Mazliet iedziļinoties tavā komentārā...mani nepamet sajūta, ka Tu esi riktīgs cirvis!!!

D dvaiks 05.04.2015

Es labāk būšu cirvis, nekā kārtējais letiņš, kuru kaut kāds gailis ir paņēmis priekšā, kā tu saki, par nieka 50EUR. Kad tevi drāzīs katrs garāmgājējs arī skraidīsi pa pagastu ar putām no mutes un kliegsi, ka tev po*uj, un tas ir tikai princips?

E emigrants 08.04.2015

pajoli, nosveries striki. ir jau ierosinata kriminallieta pec 180.p 1 .dala
atsuka mirusham pajoli.
sedi mala un paraudi mammai uz pleca.
es to pidaru izdrazisu ar vai bez policijas