www.sudzibas.lv Melaro Shop Naudu saņem-preci nepiegādā

Melaro Shop - Naudu saņem-preci nepiegādā

Vēlos pastāstīt par kompāniju ''MELARO SHOP''.Pasūtīju internetveikalā preci 24 augustā,uzreiz arī veicu priekšapmaksu par preci.Solija no 15-30 dienu laikā piegādāt preci,un pie tam vēl par velti...kas jau likās aizdomīgi,taču nu nespēju palaist garām iespēju pasūtījumam,jo reklamēja ļoti lielas atlaides.Taču pagāja tās 30 dienas,nekādu ziņu nav.Rakstīju viņiem uz e-pastu,jautāju;kad būs prece?Atbildes uzreiz nebija,apmeram pēc nedēļas atsūtija atbildi,ka prece esot aizkavējusies,un turpmāko 2 nedēlu laikā atgriezišot naudu,vai arī piegādās preciJja nekas nenotiek,lai es sazinoties ar viņiem!Jāsmejas gan!tad kā, lai es sazinos,ja pat kontakt tālrunis nav norādits,tikai viņu e-pasts un viss...Tas tiešām liekas aizdomīgi!Sākumā nepievērsu uzmanību tam,vai ir kāds talrunis,ja gadijumā kas,pazvanīt,bet nekā nav!pliks e-pasts,un nav zināms kam tas īsti ir...Pirmo reizi kaukas tāds arī jāpiedzīvo man,lai saprastu,ka nekad vairs caur internet veikalu neiepirkšos!Nu pavisam cūciski,diemžēl neesmu Rīdziniece,lai brauktu 200 km no savām mājām un meklētu juridisko adresi.Tā ka,mīļie pirms kautko pasūtiet,NEKAD neveiciet priekšapmaksu,un pārliecinieties par tās kompānijas patieso būtību!Tagad nezinu,ko man darīt,labi vismaz,ka prece nebija ļoti dārga,taču tāpat tie 20 eiro ir kautkāda nauda.....Varbūt kāds var ieteikt kā man rīkoties?Paldies jau iepriekš!

Z zanda11112 17.12.2014

Man ari sanaca problemas ar so iestadi-it ka preci sanjeemu-bet nenormals viltojums-ar bumbuli viena no pedaam..(nike botinas)-lieki piebilst ka uz pakas izsutitaja adrese bija kinas..nevis no melaroshop...tad nu uz e-apstiem neizdevas gut atbildi-tad uzmekleju draugiem.lv un uzrakstiju...tur gan izdevas sakontakteties-botes aizsutiju atpakal un naudu ari atskaitiija-beigas veiksmiigi:)

N Numur 1 BOSS 17.12.2014

Visus apčakarēja kā mazos nazīšus ?:D

Z zirneklis 17.12.2014

njaa esmu piecakareto sarakstaa arii ... pasuutiju 25.aug, un nekaa, ne zinjas ne minjas ... un no dr.lv vinju lapa ''Melaroshop'', kaa ari majaslapa ir izgaisusi :D vienkarsi ahujenna, nav vaardu .. tik daudz piemanito un palikusie bez preces un naudinjas.. skumji

N Numur 1 BOSS 19.12.2014

Melaro jauns īpašnieks tagad ir sīkāk varat apskatīt viņu mājas lapā vai draugiem lapā.Numuri arī ir es jau visu nokārtoju ar savu pirkumu zvanot jaunajam īpašniekam ieteiktu jums arī pazvanīt numurs norādīts zvanāt droši

E elizabeth 07.01.2015

Jaunais īpašnieks neuzņemas atbildību par iepriekšējā īpašnieka klientiem, viņam vienalga. Iedeva iepriekšējā īpašnieka tel nr, kurš neeksistē. Sazināties nav iespējams. Gan jau PTAC arī nevarēs palīdzēt.
Kādēļ citiem izdodas atgūt naudu, bet man ne?

Inženieris 07.01.2015

Šeit tev naudu neviens neatgriezīs! Šaubos, ka kāds no tiem saņēmējiem arī reāli saņēmis atgūto naudu.
Izskatās pēc "spalvu spodrināšanas" procesa.
Jūs naudu pārskaitījāt šim - EDUARDS GABRANOVS?

Maksājuma apliecinājumu rokā un uz policiju rakstīt iesniegumu, tie viņu atradīs un vēl DEGPUNKTĀ izreklamēs pa visu Latviju.

Šeit tikai rakstot, viņš Jums naudu neatgriezīs!

Inženieris 07.01.2015

EDUARDS GABRANOVS sāka just sviluma smaku un laicīgi notinies!

MELARO SIA

29.12.2014 Uzņēmumam anulēta ar PVN apliekamās personas reģistrācijas apliecība

Aleksejs Zolotovs, 070695-...

29.12.2014
Dalībnieku maiņa
Amatpersonu maiņa

Rakstiet taču iesniegumus policijā, lai beidzot sauktu šo pie atbildības.

B baibasipeniece 10.01.2015

Sasodīts!
man tas pats, kas jums pārējiem..
Numuru, kas norādīts nevar sazvanīt!
Uz e-pastiem neviens neatbild.
Esmu dusmīga.

D Dusmigscilveks 12.01.2015

Silti iesaku visiem nekad neko nesūtīt no sportstore.lv (SIA MELARO)! Es pasūtīju trīs preces par kopējo summu 173, 98€ un ir skaidrs, ka preci es nesaņemšu pēc visiem mēģinājumiem sakontaktēties ar viņiem un atbildēm, ko saņēmu tad, ja tiešām izdevās dabūt kādu rokā.
Esmu sagatavojusi visu nepieciešamo patērētāju tiesību atteikumam un rīt došos uz pastu, lai nosūtītu to viņiem kā ierakstītu vēstuli uz juridisko adresi ar pieprasījumu atgriezt manu naudu. Kā arī vērsīšos Valsts Policijā ar iesniegumu par krāpniecisku darbību. Iesaku visiem apkrāptajiem darīt to pašu, lai tie cilvēki beidzot saņem, ko pelnījuši.

D Dusmigscilveks 12.01.2015

N nukatavar 13.01.2015

Arī man tagad ir šī problēma. Atbildes nekādas, mājas lapa vairs neeksistē, nauda vējā.

Nekad nebiju "iekritusi" uz šādiem krāpniekiem, bet tagad noteikti rīkošos, lai atgūtu savu naudu un darīšu visu iespējamo, lai šādu bodi aizklapētu ciet.

A apkraaaptais 14.01.2015

Sasodītie krāpnieki!!! Man arī tas pats!!! Uz vēstulēm neatbild, uz telefona numuru kas bija norādīts arī neatbild, tagad jauns kantoris www.sportstore.lv, bet iepriekš bija www.sportsstore.lv, (to nobloķējuši), viens burts atšķrās, neiekrrītiet cilvēciņi!!! jauns īpašnieks esot, tracina, bet firmas reģ.. nr. tas pats un firmas nosaukums tas pats SIA "MELARO", neiekrrītiet cilvēciņi!!! Pret tādiem krapniekiem vajag cīnīties, sodīt viņus! Sūdzēties Bez Tabu, Degpunktā, lai visi zin, kas interneta sūdzības nelasa!!!

A apkraaaptais 14.01.2015

J Jeļena Borovska 19.01.2015

Мошеннические действия этой компании продолжаются. Думаю они перед Новым годом еще многих обманули. Ни денег, ни товара, ни звонка. Рекламировали себя на фейсбуке. Их страница до сих пор действующая. Будьте внимательными!

R ritapaularitapaula 19.01.2015

jus tak visi esat debili !!! seit sukas vajadzeja skatities pirms naudu parskaitiit tam kroplim. ta jums ari vajag dauni

I iams0lame 20.01.2015

Re kur čalītis - https://www.facebook.com/profile.php?id=100007685147163&fref=ts&ref=br_tf

Atradu visu info par viņu, pat kur dzīvo. Ja kādu interesē, droši rakstiet uz [slēpt]@gmail.com

I iams0lame 20.01.2015

Re kur čalītis. Savācu visu info par viņu, arī kur dzīvo. Ja kādam ir interese, rakstiet uz [slēpt]@gmail.com, nosūtīšu visu pieejamo info.

K kksiks 20.01.2015

Sveiki, ari es esmu apkrapts, gaidu preci kops 23 decembera, kuru kopeja vertiba ir 100 eiro, Ludzu iesakiet kads, kur un ka jaraksta sudziba, iesniegums, lai soditu sos krapniekus un varbut meginat atgut savu naudinu ! Ja varatu ludzu sniedziet kadu informaciju uz epastu [slēpt]@inbox.lv
Paldies !

U Uģis Karulis 20.01.2015

Re kur pakustināja čalītim nervus, atrakstījās - varam lūgt palīdzību personīgi, kā rīkoties tiem, kas ir bijuši apkrāpti.

E emigrants 29.01.2015

Shema ta pati.
Kuriem vajag sikaku info, rakstiet man uz meilu, rieksts20112inbox.lv
Jau biju Burtnieku iela 37, policijas parvalde, uzrakstiju iesniegumu.
Man piedavaja vai nu vins atdod naudu vai ari sachakaret vinam dzivi, ta ka visi ejat uz iecirkniem pec dzives vietas un rakstiet iesniegumu, galvenais neslinkojiet. Ja vajag palidzibu, rakstiet man meilu, pateiksu visu, kas un ka.
es tam cirvim teicu pa labam, tagad lai suuc suudus pats.
Padarisim sim smurgulim gruutu dzivi jau shaja vecuma, man si jau ir principa lieta, vins man ir parada 40 eur bet cik esmu izterejis sava darba laika un visa pareja, man vairs nederes 40 eur ;)

Zolotov, gaili, es tak zinu ka lasi sito, tiksimies tiesas zale krupi.