www.sudzibas.lv Melaro Shop Naudu saņem-preci nepiegādā

Melaro Shop - Naudu saņem-preci nepiegādā

Vēlos pastāstīt par kompāniju ''MELARO SHOP''.Pasūtīju internetveikalā preci 24 augustā,uzreiz arī veicu priekšapmaksu par preci.Solija no 15-30 dienu laikā piegādāt preci,un pie tam vēl par velti...kas jau likās aizdomīgi,taču nu nespēju palaist garām iespēju pasūtījumam,jo reklamēja ļoti lielas atlaides.Taču pagāja tās 30 dienas,nekādu ziņu nav.Rakstīju viņiem uz e-pastu,jautāju;kad būs prece?Atbildes uzreiz nebija,apmeram pēc nedēļas atsūtija atbildi,ka prece esot aizkavējusies,un turpmāko 2 nedēlu laikā atgriezišot naudu,vai arī piegādās preciJja nekas nenotiek,lai es sazinoties ar viņiem!Jāsmejas gan!tad kā, lai es sazinos,ja pat kontakt tālrunis nav norādits,tikai viņu e-pasts un viss...Tas tiešām liekas aizdomīgi!Sākumā nepievērsu uzmanību tam,vai ir kāds talrunis,ja gadijumā kas,pazvanīt,bet nekā nav!pliks e-pasts,un nav zināms kam tas īsti ir...Pirmo reizi kaukas tāds arī jāpiedzīvo man,lai saprastu,ka nekad vairs caur internet veikalu neiepirkšos!Nu pavisam cūciski,diemžēl neesmu Rīdziniece,lai brauktu 200 km no savām mājām un meklētu juridisko adresi.Tā ka,mīļie pirms kautko pasūtiet,NEKAD neveiciet priekšapmaksu,un pārliecinieties par tās kompānijas patieso būtību!Tagad nezinu,ko man darīt,labi vismaz,ka prece nebija ļoti dārga,taču tāpat tie 20 eiro ir kautkāda nauda.....Varbūt kāds var ieteikt kā man rīkoties?Paldies jau iepriekš!

S SUSURS123 24.10.2014

Neticu, ka atgriž naudu, mana konta kaukā tā nav atgriezusies.Tie ir slimi murdziņi...

S SUSURS123 24.10.2014

esmu rakstijusi gan e-pasta, gan draugu lapa, manā konta gan kauka ta naudiņa nav atgriezusies un neceru ari ka atgriezisies, ja pat neatbild uz vestulem...

Ligita35 26.10.2014

Esmu arī mazliet šokēta, naudu atgrieza manam vīram jau piektdien!Dīvaini, bet vismaz atvieglota jūtos.Un kas vēl ir dīvaināk...Manā pastkastītē atradu uzaicinājumu uz pastu, protams, piektdien arī devos uz pastu, tur man izsniedza paciņu, ko biju pasūtījusi, taču kad vēlējos samaksāt par to paciņu(pa cik nauda jau bija vīram atgriezta)man darbiniece apskaidroja, ka nekas neesot jāmaksā!Jo nav nekas pieprasīts, lai apmaksā, es atd arī paņēmu sūtījumu, taču neizprotu tagat, kā tas var būt?...Naudu atgriež un vēl preci uzdāvina?...Jo uz paciņas nekāda naudas summa, ne kā, nebija norādīts...Ko man tagat darīt?

S SUSURS123 27.10.2014

Es vēl gaidu...

M mazaa6 28.10.2014

...Jo uz paciņas nekāda naudas summa, ne kā, nebija norādīts..Ligita35, kas gan tur nesaprotams- preci Melaroshop iepērk pa mazām naudiņām (Tu protams no savas puses pārmaksā) no Ķīnas, kā preces piegādes adresi norāda Tavu adresi uz kuru Tev arī pienāk uzaicinājums ierasties pastā.Tikai tagad sanāk, ka naudu Tev atgrieza atpakaļ ātrāk nekā pienāca prece, kura jau bija pasūtīta.Paliek jautājums- kā tagad rīkoties, atdot preci Melaroshop (sūtot viņiem jārēķinās, ka droši vien maksāsi par sūtīšanas izdevumiem Tu), vai paturēt kā "sāpju naudu" par viņu sagādātajām neērtībām...

E elizabeth 31.10.2014

Pieprasīju naudas atdošanu jau sen, sapratu, ka prece nebūs. Sūtīju entos epastus viņiem - nekā. Draugos rakstīju - nekā.
Tad vienu dienu epastā pieminēju PTAC, uzreiz atbildēja - atvainojas par sagādātajām neērtībām, lai nosūtu konta numuru un rēķina numuru (atbilde pat atnāca pusvienos naktī). Nauda būšot 24.10., ja ne, tad 27.10 - 31.10., bet nav nekā. Pat pārbaudīju, vai pareizais konta numurs nosūtīts - ir pareizs.
Uz epastiem atkal neatbild, draugos arī.

Interesantākais ir tas, ka no viņiem uz epastu nāca dažādas atbildes - vienā bija teikts, ka nauda kontā ienāks tad un tā, otrā - ja preci nesaņemsiet līdz 31.10., tad atdosim naudu.
Bet labākais ir tas, ka neviens jau neliekas ne zinis, par to, vai prece ir, vai nav.. Vai nauda ir, vai nav.

Nopriecājos, ka nauda būs, bet še tev.

K kikko 31.10.2014

Visi, kas vēlas saņemt savu naudu atpakaļ

1) Tā kā Melaro shop neiedeva kopā ar preci atteikuma veidlapu, tad rakstam to brīvā formā. Atteikuma tiesības varam īstenot gada laikā no preces saņemšanas.
2) Tātad sūtam preci ierakstītā sūtījumā (saglabājam pasta kvīti) + atteikuma veidlapu (uztaisam kopiju, 1 eksemplāru atstājam sev)
3) Sūtam ierakstītu sūtījumu uz Melaro shop juridisko adresi Lācplēša ielā.
4) Sekojam līdz sūtījumam Latvijas pasta mājas lapā pēc sūtījuma numura (uz pasta kvīts). http://www.pasts.lv/lv/kategorija/sutijumu_sekosana/

Pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs bez nepamatotas kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad ir saņēmis informāciju par patērētāja lēmumu atkāpties no līguma, atmaksā patērētājam viņa samaksāto naudas summu, tajā skaitā patērētāja samaksātos piegādes izdevumus.

5) Veikalam būtu jāatmaksā Jums nauda 14 dienu laikā, no brīža, kad tas saņēma ziņas par atteikumu. Ja viņi neizņem Jūsu sūtījumu no pasta, vai pasts viņiem ir izrakstījis paziņojumu un viņi nenāk pakaļ sūtījumam, tad noteikti rakstam sūdzību PTAC par to, ka nevarat īstenot atteikuma tiesības un pievienojiet pasta kvīti un atteikuma veidlapas kopiju.

M Melaro 01.11.2014

Lūdzu izlasiet šo.

M Mastero 02.11.2014

Mani arī piečakarēja, biju pasūtijis sporta tērpu pa 29eiro un nekā..ne sporta tērpa ne naudas..tā tad lieta tāda-rakstam visi sūdzības un nebūsim upuri kaut kādai ļevai firmai, kuru vada kaut kaads sīkais (24.01.95-dzimšanas gads!!!).

M Mastero 02.11.2014

Mani arī piečakarēja, biju pasūtijis sporta tērpu pa 29eiro un nekā..ne sporta tērpa ne naudas..tā tad daram tā-rakstam visi sūdzības un nebūsim upuri kaut kādai ļevai firmai, kuru vada kaut kāds sīkais (24.01.95-dzimšanas gads!!!).

D dvaiks 11.11.2014

Tikai man ir tāds jautājums Indženierim.

Kur tu dabūji visus reģistrācijas numurus un visu info, ja uzņēmums nav reģistrēts VIDā?

Tik Tok 14.11.2014

Samaksāju par jaku 21, 99EUR jaka būšot 3.dienu laikā, mēnesis riņķī, bet nekādu ziņu no tirgotāja-SIA ''Melaro''.

M mazaa6 16.11.2014

Nu jau Melaroshop sācis darboties ar jaunu mājas lapas nosaukumu Sportstore.lv, un joprojām norāda reģistrācijas adresi, kurā nemaz nav atrodami...Par uzņēmumu :SIA ''Melaro'' Reģistrācijas numurs: 40103823808 Juridiskā adrese: Lāčplēša iela 41A, Rīga, LV-1011.

L LilKing 30.11.2014

Gribeju pastastit, ka ari man bija tada pasa situacija ar so uznemumu, ka lielakajai dalai no jums!
Bet sobrit vini jau atverusi citu veikalu zem citas majas lapas adreses!
Varbut ar kopigiem spekiem varetu panakt to, lai katrs atgust savu naudu un lai ari citi netiktu piekrapti!
Vajadzetu kopigi izdomat ka to panakt!

E elen55 09.12.2014

Вот у меня таже проблема возникла с sportstore.lv что у всех с melaroshop
Пожалуйста отзовитесь те у кого до сих пор нет товара и нет денег..
И почему до сих пор этого парня не нашла полиция и он дальше продолжает обманывать людей

L LilKing 10.12.2014

Man lidz sodienai vel nav nauda atgriezta un uz e-pastu vini ignore!

I IevaOse 15.12.2014

Man arī nauda nav atriesta.. solīja jau ka pirms mēneša sūtījums būs Latvijā, bet mani vēl nav sasniedzis. Summa priekš manis kā studenta bija diezgan liela 55 eiro.. isti nesaprotu, kur man jāvēršas..

I Ivuce 15.12.2014

Kā ar viņiem ir iespējams sazināties, ja nav ne e pasta, ne telefona nr. ?

I Ivuce 15.12.2014

Kā ar viņiem ir iespējams sazināties, ja nav ne e pasta, ne telefona nr. ?

Inženieris 15.12.2014

Iesaku pasteigties ar iesniegumiem uz policiju, gan jau tie atradīs kā ar viņiem sazināties.