www.sudzibas.lv Meksautolizings Problēmas uzreiz pēc pirkuma.

Meksautolizings - Problēmas uzreiz pēc pirkuma.

Pirms divām nedēļām iegādājos mašīnu šajā "uzņēmumā". Kad braucu apskatīt, auto bija labā vizuālā stāvoklī. Izbraucot ar to arī viss likās ok. Paņēmu mašīnu.
No sākuma viss bija kārtībā. Tad pēc 2 dienām nobruka dzesēšanas sistēma, salaboju. Tad nākošajā dienā nobruka amortizators. Ar mašīnu vairs nevarēja braukt. Tad rodas jautājums, kāpēc pārdevēji uzreiz nevar pabrīdināt, ka būs tādas problēmas? Šādas mašīnas pārdot un braukt ar tādām uz ceļa nav droši! Viss varēja būt vēl sliktāk.. Vairs noteikti nekad dzīvē neiegādāšos nevienu mašīnu no šīs kompānijas.

01.11.2019

M Maris.laipa 02.11.2019

???
Kā gan var zināt kad salūzīs auto? Varbūt pats iebrauci kādā bedrē? Stāvot pie mājas diez vai salūza???

V vitols 03.11.2019

Varbūt tu pats pa 2 dienām nojāji.
Mē jau nezinām, kā tu brauc:)

D Dom2 05.11.2019

kāpēc pārdevēji uzreiz nevar pabrīdināt, ka būs tādas problēmas?
=======================================================
Мде , да вроде все понятно , почему не говорят.
Вот если вы в итоге захотите избавиться от этого автомобиля, вы будете рассказывать своим покупателям правду про это авто?