www.sudzibas.lv Meksautolizings Auto ar dzinēju defektu.

Meksautolizings - Auto ar dzinēju defektu.

Kārtējais apčakarētāju kantoris, pārdeva auto ar motora defektu, aizdomīgi jau bija, ka pārdevējs visu laiku slāpēja nost auto. Izrādās, ka auto nebija mainīta eļļa un bija beigti kloķvārpstas gultņi un motora bloks, tika ielieta piedeva, lai tik auto izturētu līdz pārdošanas brīdim. Nekāda pretī nākšana problēmas risināšanai.

14.10.2019

E

NeWVeL 15.10.2019

Kada bija marka auto? Atpakal vini nenem vinu?

E edijux 15.10.2019

bmw. Pirmais prasīju, lai godīgi pasaka, kas pa vainu tad īsti mašīnai bija uz ko īsti nemācēja atbildēt, pēctam atbildēja, ka turbīnai kautkad kautkas bija. Un pēc atkārtota zvana piedāvāju auto atgriezt , bet protams nepiekrita. ar auto nobraucu nepilnus 200km, pēc kā parādījās skaņa un neilgi pēc tā, motors noķīlēja.

Dr DooM 15.10.2019

Šīs ir tikai manas un venīgi manas domas . Ziniet zemīte ir apaļa un dieviņš ar nav mazais bērns , viss sliktais ko tu dari - agri vai vēlu atgriezīsies pie tevis , tiešā vai pārnestā nozīmē . Es pilnīgi saprotu kāpēc cilvēki ''uzķerās'' uz šadien pārpircēju un šarlotānu kantoriem . Tā saldā runāšana , pievilcīgā auto cena un galu galā mums visiem agri vai vēlu gribās kādam uzticēties.
P.S tāpēc cilvēki ieslēdziet smadzenes , pārbaudiet auto tikai un vienīgi jūsu izvēlētā auto servisā .Neuzticieties šīm saldajām runām, tas viennozīmīgi paglābs jūs no liekas līdzekļu izšķērdēšanas.
Ja tiko viņu sāk minstināties par to ka jūs gribiet auto pārbaudīt jūsu izvēlētā servisā , pagriezietis un ejiet prom, nekavējiet savu dārgu laiku ar šiem pediņ*em .

E edijux 16.10.2019

Par šo taisnība. Nekad nav bijusi uzticība šiem pajo*liem kas nekad neko nezin par auto ko viņi tirgo. 5 auto iegādājos bez plača, bez problēmām. Un pirmo reiz cenšoties mazliet uzticēties iegrābiens. Te pat pārbaude neko nelidzetu, jo kļūdas nebija un lai pārbaudītu kas tālāk, būtu jālej ārā eļļa. Nu kā jau minēji, viss nāks atpakaļ.

NeWVeL 15.10.2019

Lidzjutiba

V vitols 16.10.2019

Pērkot lietotu auto ir jārēķinās ar papildu izdevumiem.

E edijux 16.10.2019

Ar papildus izdevumiem jā, bet ne jau ar papildus 4000eur ieguldījumu.

NeWVeL 17.10.2019

4000 loti daudz! Jo uto vel ir panemts lizingA