www.sudzibas.lv Meksautolizings Naudas neatgriešanās

Meksautolizings - Naudas neatgriešanās

Vēlējamies paņemt hondu civic hybridu, iemaksājām drošibas naudu, lai mašinu nepardōd 100 eur,
tiklīdz velejamies aizvest mašīnu uz parbaudi pardevējs atsakās un pēc bals baidāsun pateica neved;isim un ja nepirksiēt 100 eur paliek mūsu.
Esiet ļoti uzmanīgi ar mēx auto.

Dr DooM 18.01.2019

Tur jau tā lieta ka lielākā daļa auto tirgotāju nevēlas lai jūs auto pārbaudītu personīgi pie jūsu izvēlētā auto eksperta , jo 120% ja tiko tirgotājs sāk kko teikt , priekš kam pārbaudīt , mūsu eksperts ''vovāns'' saka ka viss ir ok - mans ieteikums , momentāli griezieties riņķi un ejiet prom, netērējiet savu laiku un enerģiju kamēr viņš nav piebetonējis jums smadzenes ar saviem meliem .
P.S Atcerieties , jo dārgāka mašīna jo cītīgāk ir jāpārbauda !

Z Zīļuks 18.01.2019

Viņiem nav tiesības paturēt Tavu naudu, jo ir objektīvs iemesls, kādēļ atsakties nepirkt "kaķi maisā". Momentāli dodies uz policiju un raksti ar iesniegumu par krāpšanu. Pirms doties uz policiju, pabrīdini auto tirgotāju un nosūti īssaiti uz šo sūdzību. Varbūt tomēr tirgotājs būs godprātīgs, atgriezīs naudu un varēs iztikt bez plicijas iesaistes.

H hehe 18.01.2019

Juridiski drošības nauda netiek atgriezta, jo tas ir garants, ka tiks nopirkts auto, ja auto nenopērk tad attiecīgi, jus neizpildījāt vienošanos.Priekšapmaksas formulējums ir atgriežams, jo tā ir iemaksa par auto,.

I Igors Būvmanis 19.01.2019

Nauda bija iedota bez nekadiem papiriem vnk prasija ka vajag iemaksāt 100€, lai patur mašinu.

V velns666 18.02.2019

Tur jau tā lieta, ka neviens viņus nekontrolē, tur vajadzētu padarboties Ekonomikas policijai,Finanšu policijai, VID un Patērētāju tiesību aiszardzības inspekcījai! Vispār tās bodītes vajadzētu likvidēt, kas tirgo auto bez garantijas un visus vilina tik ņemt līzingus! Cik tā Honda maksāja?

Dr DooM 18.01.2019

Tītar šiet tēma ir par drošības naudas atgriešanu !

Meksautolizings 18.01.2019

Kārtējais pierādījums, kad klienti nomelno auto tirgotājus. Nevienā brīdī servisa pārbaude netika atteikta.

I Igors Būvmanis 19.01.2019

Es ari varu paņemt no drauga telefjna un visu šito sarakstīt nav pieradījums.

Norm