www.sudzibas.lv Meistars Izdzēra saimnieka bāru un pazuda ar naudu

AtrisinātaMeistars - Izdzēra saimnieka bāru un pazuda ar naudu

Uzmanieties! Dzer uz saimnieka rēķina, pazuda.

(Ja tu šo lasi un tev rūp sava reputācija - gaidu naudu atpakaļ, tad varu noņemt šo sūdzību).

Likās kā ģimenisks, komunikabls cilvēks ar augstu atbildības sajūtu pret darbu, bērniem (ģimeni). Paņēmu darbā pēc cita meistara ieteikuma, uzsāka darbus trešdien 02.02.2022.

Nav mašīna, palīdzēju ar materiālu piegādi, pāris dienas uzraudzīju kā strādā un piektdien 04.02. izlēmu atstāt objektu, lai strādā patstāvīgi. Atstāju dzīvokļa atslēgu.

Paprasīja avansu EUR 650 un tad, gaidot pārskaitījumu (nebija vēl atnācis) - sestdien 05.02. paprasīja atsūtīt vēl EUR 95 no cita konta. Kopā bija samaksāti EUR 745 (kas ir aptuveni 50% no summas, par ko vienojāmies).

Pirmdien 07.02. necēla klausuli visu dienu.

Otrdien uztraukumā aizbraucu paskatīties, kas paveikts pa brīvdienām (rezultāts - bildes pielikumā).

Biju pinīgā šokā, ieejot dzīvoklī - pa grīdu izmētāti pudeļu korķīši no mana bāra, bija uzlikta saliekamā gulta ar manu gultas veļu (!). No mana bāra tika izdertas vairākas pudeles: Jagermeister 0.7l, Latvijas Upeņu Balzāms x2, somu šņabis, Dissorano 0.7l pudele, Moka. Atradu arī čipšu paku, izdzertas papildus kokteiļu pudeles.

Darbu ziņā - neviena no sienām netika lidz galam pabeigta, darbi pamesti nepabeigti. Atstāti instrumenti, personīgās mantas.

Turpināju zvanīt katru dienu vairākas reizes. Pacēla klausuli tikai piektiden 11.02. - vēljoprojām pilnīgi aizdzēries. Atzinās, ka dzēra, bet uzstāja, ka paņēma tikai 1 pudeli. Solīja pabeigt darbus un atdot dzīvokļa atslēgu.

Tad atkal neatbildēja uz zvaniem.

Svētdien 13.02. devos pie viņa uz mājas adresi, atvēra sieva, teica, ka Viesturs tur vairs nedzīvo. Lūdzu, lai nodod informāciju, ka es biju atbraucis. Tajā pašā vakarā Viesturs pacēa klausuli - vēljoprojām pilnīgā vafelē.

Uz jautājumu: "Kāpēc necel klausuli?" atbildēja "Es tikai tagad tiku pie telefona.."
Turpināja teikt "Es būšu...", nosodiju par dzeršanu uz mana rēķina, viss, ko viņš varēja pateikt: "Piedod.. Es būšu.."

Šodien ir 18.02. - Viesturs joprojām necel klausuli.. Telefons izslēgts. Darbi stāv uz vietas, dzīvoklī bardaks. Mekēju citu meistaru.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Vadims Petrovs 11.03.2022

Šī sūdzība tika atrisināta ar policijas palīdzību. Vienojāmies ar Viesturu par naudas atmaksu, parakstījām līgumu.

J Jancho 19.02.2022

kad zelta roku meistars ir "zapojā", tad histēriska zvanīšanās nelīdzēs. Jāved uz alko atkačāšanu.