www.sudzibas.lv Meistars Gela nadziņi

Meistars - Gela nadziņi

Mīļās meitenes vēlos jus bridinat neejat taisit nadzinus pie gunitas krastinas, vnja dzivo imanta, vinjai ir 25 gadi ja nemaldos dzivo slokas iela 72, tur ir tada zala seta un dzivoklis ir otraja stava, vinjai ir melni mati un divi sunishi majas...
vinas uzliktie nagi nolidoja jau pec 5 dienam! sakuma bija redzemas kabatas un ...noluza, darbs ari nebija padarits rupigi, bet taka vinja visulaiku bija uzputusies un ljoti dusiga, es neko neaizradiju. ja man butu noluzis viens nags, labi es nerakstitu sho sudzibu bet man noluza 5 nagi pec 5 dienam! nuu neko, aizgaju uz salonu un man uzlika pa jaunu visus nadzinus, nostaigaju 5 nedels ar tiem !
es jus bridinaju meitenes, es neesmu tada kas parasti speciali ieriebj, bet škrobe bija liela, vel uzzinaju ari ka neesmu vienigais upuris!

ieladeju ari vinjas bildi!

Atbilde no administrācijas Sudzibas.lv anna 30.09.2018

Meistārs vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

J Jorens 24.08.2009

Nu baigā beibe...!!

R Rita 24.08.2009

tu visus meistarus fotogrāfē, pie kuriem taisi nagus???

š šeherezade 24.08.2009

Hmm, interesanti, kur Tev viņas bilde gadijās?Man tā vien liekas, ka pie vainas nebūs nagi, bet personīga rakstura ieriebšana...Nez, man nav mājās nedz mana friziera, nedz arī ginekologa foto...:D:D:D

D D 24.08.2009

nu tak draugiem el vē da jebkādu var dabūt bildi. par meistari jā, paldies par info- zināsim, kur neiet! tagad krīzes laikos izdzīvo labākie!

A albis 24.08.2009

maini dzimumu un aprecies ar sevi.

M mi 24.08.2009

Ja šādi tiek pasniegtas smukas meitenes, tad vīrieši ir gatavi mesties viņas aizstāvēt par jebkādām izdarībām... kaut kā stulbi sanāk...

P pufa 24.08.2009

Vai tik viņa nav tava konkurente ;)

A Aleksai 24.08.2009

Anna, paldies par info! Šī meitene man ļoti neiepatikās pēc draugiem. lv domubideru grupas Dziedniekiem..., kur viņa nomelno kādu savu draudzeni, kas nodarbojās ar melno magjiju. Tā vien nagi niezēja attiecīgi iekomentēt, bet noturējos tā arī ignorējot šo meiteni, jo augstprātība viņai jau purnā rakstīta. Izteikti iedomīgs, negatīvs tipāžš, turklāt spējīgs uz meliem! Pēc šī iespaida gribās ticēt Annai, laikam sirds tiešām ir pilna! Nu nekontaktējieties ar tādām! Kā viņa pret citiem, tā viņai atpakaļ viss kā bumerangs!

V Vilnis 24.08.2009

Manam kaimiņam Albertam arī ir gēla nagi. Gan uz rokām, gan uz kājām. Vienmēr pelēki melnā krāsā. Bet nost gan nelūst. Varu viņam pajautāt, kur noslēpums slēpjas. Bet uz kāju nagiem tie gēla nagi tam īpaši stipri un noturīgi. Tad, kad vēl viņa mamma Vallija bija virszemē, viņai bija tādi paši. Varbūt pie viena meistara gāja. Nezinu. Tagad Vallijas tante guļ uz muguras. Nepaspēju pajautāt.

M Māra 25.08.2009

Man liekas, ka ar to būtu jārēķinās, kad nagus liek tikai par 10ls, kur cenā ietilpsts arī dizains. Protams, ja uzliec grābekļus 4cm garumā, tad cerēt ka viņi turēsies divus mēnešu ir tikai naivi. Par viņu varu teikt tikai labu, un nekādu pretenziju nav. Dažreiz ir vērts paskatīties uz sevi pirms nomelno citus.

A anna 26.08.2009

fui kadi te daži komentari!
ja jums viņa liekas labs meistars, un nepieviena cita dzive nekad neesat bijušas, un neko neesat redzejushas, tad ejat pie Gunitas Krastiņas! apd..iršaties un tad skrienat pa saloniem ar 5 nagiem, ka idiotes un atkal terejiet to naudu.
Vnk vinjas attieksme un darbs ta ir ņirgašanas par cilveku!!!

U Urmass 26.08.2009

Bet es, kad dienēju Padomju Armijā, kļuvu par frizieri. Savu skolas biedru apcirpu tā, ka nācās laisties no viņa, pirmns viņš tika pie spoguļa.

A Aleksai 26.08.2009

Man drausmīgi nepatīk suņu smaka un dāmas ar sunīšiem. Vēl trakāk, ja tādas uzturās sabiedriskā iestādē, kur man tas suns aiz bezdarbības traucē, tādos gadījumos jūtos nepatīkami. Citādi nekas nav pret dzīvniekiem, bet ne jau šādā veidā. Nekas nav pret normāla izmēra suņiem, kas tiek laisti arī brīvā dabā, kas staigā uz savām kājām un nav pārnēsājami rokās, netiek laisti pa galdu uz kura es strādāju un negrauž bez atļaujas manus zīmuļus, bet šī parodija kaut kāda. :))

L Lēdija 27.08.2009

Zinu šo meiteni, kā labu meistari. Lieku pie viņas nadziņus jau pus gadu, un ne reizi nav nokritis nags vai bijušas problēmas. Jautājums tev, Anna, kur tad tu viņus pirms tam iebāzi, ka nolūza? :D
Un par bildes publicēšanu. Zogot to no portāla Draugiem.lv lietotāja profila, tas ir pārkāpums, kā arī bez atļaujas izvietot citā portālā.

K kliente 27.08.2009

Anna!!!
Vienkaarshi nevajag ar tikko uzliktiem nagiem rakt kartupellus!:)
Pirmo x pie Gunitas pieteicos, kad vinna mekleeja modeli(par briivu), lai maaciitos likt nagus. PAT tajaa reizee vinna man nagus uzlika NEVAINOJAMI, kaut arii vinna bija iesaaceeja!!! Veljoprojaam esmu LLOTI apmierinaata ar servisu, ko sniedz Gunita.
Anna principaa ir BAIGAI malacis, ja 10ls deell vinnai nav slinkums
mekleet draugiem.lv Gunitas bildi un rakstiit visu shito marazmu!
Deell kaut kaadas mazgadiigas un ne sevishki gudras Annas iespeejams lloti laba meistare tagad zaudees klientus!

G guga 28.08.2009

Te tak viss skaidrs - ANAA IR viena liela aferiste, iespejams - konkurente.

V Vinnijs Pūks 28.08.2009

Palasot komentārus izskatās, ka pati Gunitiņa cenšās paspodrināt savas spalvas :D Ja par manu meistari, par kuru man tikai labas atsauksmes, kāds uzrakstītu negatīvu komentāru, es turpat uzrakstītu, ka man problēmas nav bijušas, nevis sāktu klupt virsū neapmierinātiem klientiem ar kaut kādiem stulbiem tekstiem.

Paldies, Anna, ka brīdināji, noteikti kādam šī informācija noderēs. Un, ja jau Gunita ir tik ļoti laba meistare, tad to cilvēku trūkumu, kas pie viņas gribēja nagus likt, bet pēc šī rakstiņa pārdomāja, īpaši nejutīs :)

I Inna 29.08.2009

Biju pie šīs sievietes, laba, jauka un kārtīgi dara savu darbu, bet vakarā mazgājoties dušā, 2 nagi līmējās nost, nesaprotu kas tā pa līmi, bet nagiem vajag turēties stingri, nevis līmēties nost. Beigās kad izkāpu no dušas, tie nolīmējās pavisam. Tagad pēc kropļiem pirksti iskatas, un nezinu ar ko līmēti.

A Alla 30.08.2009

Starp citu, Anna, tu nezinaji, ka gelz ir daznedazads, un ne visiem nagu tipiem der.. Es pie vienas meitenes agrak taisiju nadzinjus, bet tie ari neturejas, toties manai draudzenei turas, vnk man tas gels nedereja... Ta gadas... :) Un par bildi...tas gan taisniba, un administracijai ieteiktu to nodzest, tas personas tiesibu parkapums...

D Dina 24.10.2009

Вот ещё одна тупая клиентка, и при том возможно конкурентка. Всё что написано говорит о том что нельзя работать дома. Весь ваш достаток на лицо. Мне кажется что это зависть. У Латышей это в крови. Всю жизнь стучат на своих. И особенно во время кризиса.