www.sudzibas.lv Mego Ziemassvētki un piparkūku mīkla

Mego - Ziemassvētki un piparkūku mīkla

Ja meklējat piparkūku mīklu, jau gatavu, no kuras atliek izveidot piparkūciņas, tad Mego kulinārijā gatavoto mīklu nav ieteicams pirkt. Jūs sabojāsiet sev ierasto tradīciju, būsiet sliktā omā un būsiet gatavs iemest to mīklu viņiem atpakaļ sejā... Mīkla pārāk mīksta, bez garšas kā piparkūku mīklai, liekas, ka tur klāt ir pārlieku daudz sodas. Lai gan normālā receptē soda nav vajadzīga, ja kāds atceras kā vecmāmiņa gatavoja.
Garšvielas pielikām, nomocījāmies ar to mīklu, kas nepadodas un tomēr izdevās kaut ko no tās izcept.
Bet izņemot no krāsns mīkla izbalējusi :D No tumši brūnas palikusi kā parasta cepumu mīkla. Parasti cepumi, ar sodas garšu. Ir vērts padomāt vai var uzņemties tādu pienākumu, ja neatrodi labāko recepti. Tā mēs vēlamies izbraukt uz lēti, bet ne vienmēr sanāk garšīgi.