www.sudzibas.lv Mego Par nepareizu preču izvietojumu

Mego veikalā Daugavpilī - Par nepareizu preču izvietojumu

Preču izvietošana mazumtirdzniecības vietās plaši tiek analizēta mārketinga teorijā. Impulsa precēm ir veltīta īpaša uzmanība mārketinga teorijā. Tās ir viena no patēriņa preču kategorijām, kuras patērētāji izvēlas, īpaši neplānojot un nepūloties tās sameklēt tirdzniecības vietā. Šīs preces tirdzniecības zālē parasti tiek izvietotas vairākās vietās, jo patērētāji, kad tās ierauga, visticamāk, iegādājas impulsīvi. Kā impulsa preču piemēri teorijā tiek minēti saldumi, žurnāli, bižutērija, unikālas apģērba preces, lēti jauni produkti, košļājamās gumijas un baterijas.
Lai rosinātu impulsa pirkumus, mazumtirgotāji izvieto preces pie kasēm vai pie ieejas veikalā.
Mego veikalā, kas atrodas Daugavpilī pie autootstas ir nejēdzīgi salikta gurķu burkas; vienkārši pa vidu tirdzniecības zēlei, bez azsega. Nu lūk, vakar iepērkoties augstākminētājā veikalā, es netīšām ar somu aizķēru to nelaimīgo marinēto guķu burciņu un tā ar slaidu loku nolidoja uz grīda, un, protams, saplīsa. Man kā patērētājam nebija ērti pagriezties starp izvietotajiem burku stelažiem veikalā, neaizķerot burciņu. Vot es tagad domāju iet maksāt par to burku, vai nē.
Tiku konstatējusi, ka tirgotāji līgumos un to ne vienmēr norāda papildu izkārtojumu speciālās vietas veidu, par kuru pieprasīta maksa. Atsevišķos gadījumos nevar noteikt, par kuru no preču papildu izkārtojuma speciālo vietu veidiem mazumtirgotāji piemēro piegādātājiem maksu. Dotjā gadījumā 31.03.2021. Mego veikalā tā gurķu burku piramīdai vispār nevajadzēja atrasties tur, kur tā bija izvietota.

P pertikis 08.12.2019
slikts serviss

man ka pircejai loti nepatik ka apkalpo gados sieviete tumsiem matiem apala.un gara auguma ar dzeraju seju.loti rupji pardevejas.ludmila

S Sudzibas.lv Admin 14.04.2021

B BALTEZERS_2222 09.02.2021
COVID-19 DEZINFEKCIJA

Iepirkumu rati un groziņi netiek dezinficēti! Dezinfekcijas sķidrums rokām kaut kādas apšaubāmas kvalitātes. Atšķaidīts vai kaut kāds nekvalitatīvs lipīgs šķidrums.

S Sudzibas.lv Admin 14.04.2021

Joe Rogans👽 01.04.2021

Laikam par sevi mazliet arī jāuzņemas atbildība un jāsamaksā par neveiklo gājienu.

S sannas 16.05.2021

Paņem un dezinficē savu grozu cik vien gribi, priekš visiem kovididiotiem taču ir nolikti veikalā tie samazgu trauki. Nepatīk kaut kas, ej garām veikalam un nesmirdi.