www.sudzibas.lv Mego Strādā cilvēki, kuri neievēro higiēnas prasības

Mego - Strādā cilvēki, kuri neievēro higiēnas prasības

Mego uz Dzirciema ielas strādā cilvēki, kuri neievēro higiēnas prasības, līdz ar to viss veikals , es atvainojos, smird. Pie kases strādā kasieris, vīrietis, kurš ne tikai neievēro higēnas prasības, bet arī atļaujas man kā klientam nepatiesi uzbrukt ar savām replikām un nepatiku pret darbu. bieži vien šajā mego ēdienu plauktos stāv preces ar pat 3 dienu vecu derīgumu termiņu.
lūgums informēt mego darbiniekus par higēnas normām un informēt par viņu darba pienākumiem, kuri ir jāpilda.

K Krupis666 20.01.2018
Serviss

Kasieres/Ilze un Maija/neadvekvāti izturas pret darbu in klientiem

Zinām tādus "klientus"! Škaļiku uz krīta neiedeva un uzreiz - viss veikals smird.

J JānisKazaks 27.03.2018

Lai strādātu veikalā ir nepieciešama PVD darba grāmatiņa, kas nozīmē, kad pārdevējs var arī bez cimdiem strādāt ar pārtikas produktiem. Un ja kādi iebildumi, jāsūdzās veikala vadībai nevis lieki jāpiedrazo internets ar vaimanām.

K Kieran Barr 28.03.2018

Izlasi tekstu rūpīgāk! Tur teikts, ka cilvēki strādā uz ielas, tāpēc PVD darba grāmatiņa nav vajadzīga...