www.sudzibas.lv Mego šmaucas ar čekiem

Mego - šmaucas ar čekiem

Ņēmu kulinārijas nodaļā kotletes un pirmais, kas likās dīvaini, ka svēra tās uz citiem svariem kā parasti.
Otrs moments - čeku centās ierušināt citu čeku kaudzē, bet es jau saodu kaut ko nelāgu un palūdzu izvilkt ārā un iedot man.
Un kas izrādās ? Uz uzlīmes, ko pie kastītes līmē ir viena summa (Ls 1.56), bet kases čekā no šīs summas ir atņemta atlaide ( Ls 1.56 - 40% = Ls 0.94 ). Un no manis saņemti L 2.0, bet it kā izdoti Ls 1.06.
Kaut gan pieprasīja no manis visus Ls 1.56 un izdeva, pieļauju, Ls 0.44, neskaitīju.
Kad es jautāju par šīm dīvainībām pārdevējai viņa ilgi plātīja muti un mirkšķināja acis, izskatījās ka nebija pat izdomājusi ko šādos gadījumos teikt. Laikam jau reti ir tādi gnīdas sastopami, kas čeku pieprasa :)

Pēc gara pārdomu brīža man priekšā cēla tādu versiju, citēju pēc atmiņas:
"jā, es jums iedevu atlaidi"
"jā, laikam aizmirsu izdot ..."
"sajaucu..."
"cik es jums izdevu ? Laikam 0.44 ?"

Uz manu jautājumu vai viņa visiem tādas atlaides dala, neko neatbildēja.
Arī izrēķināt cik īsti viņa man "aizmirsusi izdot" nekādi nespēja, kaut gan čekā tas bija redzams.
Beidzot iedeva 50 santīmus kaut vajadzēja 62. Neuzdrošinājos sievietei, kura varbūt kādam ir māte, sieva vai draudzene atņemt pēdējos santīmus un devos ēst savas sūri grūti nopirktās kotletes, kuras izrādījās sakaltušas un sāļas, tādas, kuras pat ar atlaidi negribētu pirkt.

U

I Inka 21.12.2009

Kasiere sev otro algu pelna.

H Hugo Djego 21.12.2009

Ko lai saka? Gadijums tiešām ir nestandarta.No vienas puses žēl tās kasierītes, kam varbut finansialas problemas tapat ka mums visiem, no otras puses-nevienam negribas būt apkrāptam. Es arī droši vien būtu bijis tāds gnīda un prasijis savu naudu atpakaļ.