www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

AtrisinātaMego - Slikts serviss

Sūdzība
iegājot lielveikalā Mego, Daugavpilī, Viestura ielā 60, 02.01.2020. Gadā tikai izpētīts, kādi produkti bija man nepieciešami, jo konkrēti šajā veikalā netika atrasti rati, bet grozi būtu par mazi un smagi nēsăjot tos un domājot par papildus precēm, tāpēc primāri tika veikta personīgi man nepieciešamo produktu analīze, kad viss nepieciešamais tika atrasts, bija vēlme iegādāties konditorejas izstrādājumu "marcipānu" 4 gab. , lai uzreiz 1 gab apēstu pēc pirkuma veikšanas, pietupot, es lasīju par kaitīgumu organismas no šī ēdiena nakts vidū, tad apsarga kungs ejot garām izteica frāzi, ka pārāk ilgi atrodamies lielveikalā, nepieciešams doties ārā, tad principiāli mēs atteicāmies no visiem pirkumiem un aizgājām prom. Stāvējām pie kases 2. Janvāri 2020. Gadā plkst. 23: 17, kur tika jautāts par apsarga datiem, par atsauksmes un sūdzību grāmatas pieejamību, kā arī uz kurieni aizgāja apsargs, kasieres kundze atbildēja, ka taja galā atrodas tualete.
Patiesă cieņā,
bijušais Sia "Lenoka" klients.
P. S. Pirkumus veicām uzpildes stacijā, bet ne viss bija pieejamas, ko gribējām iegādāties.

03.01.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta d30.11.2019 07.01.2020

Apsargs paaugstina savu kompetenc.

D

B BK 03.01.2020

Slimā suņa murgi.

Tu par sevi? Vai pats esi Sufferer's

Saivii 03.01.2020

Ej izguli jaungada paali!

Lai Jums tā veicas.

M Mego izmeklētājs 03.01.2020

Veikala nebija ratu un nevareja apest marcipanu?

D d30.11.2019 05.01.2020

Bija nepieciešams ne tikai marcipānu nopirkt un apēst.

L Livva 03.01.2020

Neko nevar saprast. Par ko stāsts? Gribēji tupēt pie marcipānu kastes līdz rītam, jo izlasīji, ka naktī tas produkts ir kaitīgs, bet apsargs to neļāva?

Kristiinkaa 03.01.2020

Sviests.. ?

⛔️ 03.01.2020

Nomaini savu Windows 95, citādi tā pasmagi ar datu analīzi un apstrādi.

D d30.11.2019 05.01.2020

Kādam pasmagi ar sapratni.

D d30.11.2019 05.01.2020

Murgi ir tas, ka apsargs risina, cik var atrasies veikalā. Man bija nepieciešams iegādāties daudz produktu, kurus es pirms likšanas grozā iegaumēju. Mego sūdzību saņēma, tagad veiks pārbaudi.