www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

MEGO - Slikts serviss

Ar meitińu iepirkāmies Ziepniekkalna TCMevi- Mego veikalā. Nonākušas līdz kasei pretī sēdēja gados vecāka, blondiem matiem kasiere. (Vārdu nepiefiksēju) Devu vińai naudu par mūsu pirkumu, 2 centi bija nedaudz tumšāki, kasiere teica, ka šādu naudu neńems, uz ko es atbildēju, ka naudu nedrīkst nepieńemt. Vińa palika pie sava un naudu nepańēma, es 2centu monetu atstāju, jo par pirkumu bija jamaksa. Łoti aizskarošā tonī teica ka tādu naudu neńems lai nemaz nedodu. Naudu atstāju un gājām prom, tajā brīdī kasiere manis dotos 2centus aizmeta prom uz grīdas. Es uz mans 4 gadīgais berns bijām šokā. Bērns bija pilnīgā neizpratnē kapēc mūsu doto naudu met zemē. Tā kā bija jāsteidzas uz darbu devāmies prom. Briesmīga apkalpošana, attieksme pret klientu un vina naudu pretīga. Kamerās sis viss noteikti ir fiksēts.
Piebildīšu, ka otra kasiere tumsuem matiem regulāri pie kases telefonā spēlē spēlītes.

28.09.2019

Li

Tu Turkey901 28.09.2019

Šādu naudu varēja nepieņemt kā "brāķētu", tā, iespējams, tika dedzināta un arī deformēta kādas citas darbības/ ķīmiskas vielas ietekmē!
Tāpat notiek ar saplēstu papīra naudu!
Ja šī nauda ir īsta/ neviltota, tāpat arī saplēstā papīra nauda, tad ir jādodas uz Latvijas banku, kur šādu naudu var apmainīt!

Kv Kvertyqwerty 04.10.2019

Butu diezgan smiekligi uz banku jauniem 2 centiem iet pakal

Tu Turkey901 04.10.2019

Tieši tikpat, cik rakstīt par to sūdzību internetā.

Me Mego izmeklētājs 28.09.2019

Un atkal tiek iepīts bērns