www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

MEGO - Slikts serviss

Vakarpusē ienāku Biķernieku 246 mego, kā normāls cilvēks nopirkt aliņu pēc garas darba dienas. Stāvu rindā, kasiere ar to mietu ko liek starp pirkumiem uzsit pa pudeli un uzsauc "Dokumenti Nada! " kamēr man priekšā cilvēks pat vēl nav samaksājis par savu pirkumu. Dokumenti man ir, man ir 21 un pēc šīča neizskatos. Visapkārt cilvēki un kauns pār ģīmi. Kas tā dara?
Pārdevējas vārdu nezinu bet gandrīz visu laiku tur sēž, tāda gados un sirma.
Es varu pieciest ja viņa nesveicinās un tikai krieviski runā, bet nu tāda attieksme gan nav pieņemama. Klientu esat zaudējuši.

19.08.2019

Bu

In Inese Brokāne 26.07.2019
Jauno nominālu naudu 100 eur Mego nepieņem

Jaunie 100 un 200 eur bija ievesti apgrozījumā mēnesī atpakaļ, kāpēc es nevaru norēķīnāties skaidra naudā ar 100 un 200 eur jaunā nominālā

Tu Turkey901 19.08.2019

1) Normāli cilvēki pēc darba aliņu nepērk, tikai nelabvēlīgi žūp*s, pārēji nopērk svētkos un nedēļas nogalēs, ja vispār pērk.
2) Pārdevēja gribēja ietaupīt laiku un jau laicīgi palūdza sagatavot dokumentu, kā minēts pie kases, tad uzrādīt dokumentu ir Jūsu pienākums un pārdevēji var tik sodīti, ja alkohols tiks pārdots nepilngadīgajam.
3) Jūsu histērija ne par ko un bērnišķīgā attieksme norāda uz to, ka pagaidām vēl labāk pieturēties pie Mežezera un Limpanieša!

Ak Kungs! Ir tadi subjekti, kuri brokasti ed ar... šņabi!

Bu bujaans 20.08.2019

1)izsecinot no tava teiktā, kāds kurš veikalā pērk alu ir zemākas šķiras cilvēks, pret kuru nav jāizrāda nekāda cieņa?
2)pārdevēja nevis "palūdza" bet iesita pa pudeli nelabā balsī izteicās. Dokuments man vienmēr ir rokā un es to katru reizi rādu, šajā gadījumā viņas rīcība bija nepieklājīga un nevajadzīga.
3)norādi uz histēriju un bērnišķīgo attieksmi. Ja es dodos uz veikalu es sagaidu kaut kādu elementāru pieklājību, tas norāda uz bērnišķību? Vai tiešām? Vai arī tāds izteiciens jo es savu vecumu pieminēju?
Viss tavs teiktais ir bez pamata.

Tu Turkey901 20.08.2019

"kāds kurš veikalā pērk alu ir zemākas šķiras cilvēks, pret kuru nav jāizrāda nekāda cieņa?"

Tieši tā, labi izsecināts, pļēgurus nav pamata cienīt!

An Anniiiiijjjjaaaaaaa 19.08.2019

Līdz 25 gadu vecumam dokumenti jārāda pašam.

Bu bujaans 20.08.2019

Un tas arī tiek darīts, bet kā jau minēju man vēl priekšā esošais cilvēks nebija par pirkumu samaksājis.

really? 20.08.2019

ahah, viniem tavs viens alinjs bus mega robs pelnaa,darbinieki jau skrien sturii paraudat! :D

Tu Turkey901 20.08.2019

Mego apkopēju un sētnieci īpaši iepriecināja šis fakts, jo pēc tā sava aliņa šis vērtīgais klients būtu aizgājis un nomīzis veikalam stūri, kā nekā aizvadīta gara darba diena caurvējā līmējot uzlīmes uz banāniem un kombinācijā ar aliņu nesaturēšana ir normāla parādība!

Džozefīne 20.08.2019

Nedomāju, ka viņus tur baigi satrauc, ka ir zaudējuši klientu. Vienu klientu. Vietā atnāks trīs citi un viss būs kārtībā. :)