www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

Mego - Slikts serviss

Vakarpusē ienāku Biķernieku 246 mego, kā normāls cilvēks nopirkt aliņu pēc garas darba dienas. Stāvu rindā, kasiere ar to mietu ko liek starp pirkumiem uzsit pa pudeli un uzsauc "Dokumenti Nada! " kamēr man priekšā cilvēks pat vēl nav samaksājis par savu pirkumu. Dokumenti man ir, man ir 21 un pēc šīča neizskatos. Visapkārt cilvēki un kauns pār ģīmi. Kas tā dara?
Pārdevējas vārdu nezinu bet gandrīz visu laiku tur sēž, tāda gados un sirma.
Es varu pieciest ja viņa nesveicinās un tikai krieviski runā, bet nu tāda attieksme gan nav pieņemama. Klientu esat zaudējuši.

19.08.2019

B

I Inese Brokāne 26.07.2019
Jauno nominālu naudu 100 eur Mego nepieņem

Jaunie 100 un 200 eur bija ievesti apgrozījumā mēnesī atpakaļ, kāpēc es nevaru norēķīnāties skaidra naudā ar 100 un 200 eur jaunā nominālā

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 19.08.2019

Līdz 25 gadu vecumam dokumenti jārāda pašam.

B bujaans 20.08.2019

Un tas arī tiek darīts, bet kā jau minēju man vēl priekšā esošais cilvēks nebija par pirkumu samaksājis.

really? 20.08.2019

ahah, viniem tavs viens alinjs bus mega robs pelnaa,darbinieki jau skrien sturii paraudat! :D