www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

Mego - Slikts serviss

Esmu 26 gadus vecs vīrietis kuram nepārdod alkoholu jo nav attiecīga dokumenta , bet ir Vadītāja apliecība ko uzrādīt un izsniedz Valstiska iestāde. Ja man savos 26 gados jānēsā līdzi pase lai nopirktu pāris alus tad atvainojiet jūsu veikalā vairs neiepirkšos.

P

C Cilvēks16 12.11.2017

Bet, jā veikalam ir noslēgts līgums ar firmu, kur kontrolpirkuma laikā pārdevējs ja nepajautā dokumentu,tiek izteikts rakstveida rājiens kur tiek iesūtīti 25 gadīgi. Vai pārdevējiem dēļ Jums jācieš? Ir pircēji, kuriem ir 28 gadi paši pat parāda dokumentu. Ne jau veikals vainīgs, ja ir šāds likums pieņemts.

K KcGanja 12.11.2017

Pardevejs tev izsaka komplimentu ka tu iskatiesjunaks ka esi un tu ieej interneta teret savu dargo laiku lai par to pasudzetos ? Nozelojami

S Samanta 12.11.2017

Pilnīgi piekrītu sūdzībai .

B BK 13.11.2017

Likumus no sākuma izlasi. Un tad tikai raksti savu sūdzību. Tu kā vecene sūdzies.

H Haralds Kurmis 13.11.2017

Vadītāja apliecība NETIEK uzskatīta par personu apliecinošu dokumentu. Personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte.

F Fakts6666 20.11.2017

"Es esmu 26 gadus vecs vīrietis" :D
Nesmīdi tautu, tev līdz vīrietim kā cūkai līdz apelsīniem. "Vīrietis" neraud par sīkumumiem sūdzības.lv Tā kà noslauki mātes pienu no lūpām un audz!