www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

Mego - Slikts serviss

Jau kuro reizi sastopos ar mego kasieru bezkaunīgo attieksmi. Konkrētu veikalu neminēju bijusi pieredze dažādās vietās. Pirms ņemt cilvēku darbā iesaku testēt viņu komunikācijas prasmes un vismaz pamatskolas izglītības esamību, nerunājot jau par valsts valodas zināšanām!

02.06.2023

K Kukollla 02.06.2023

Nu vai Betā vai smirdīgajos Elvi ir labākas? Ja nepatīk pērc savu aliņu Skajā

S sannas 02.06.2023

Man kāds paskaidros kādā veidā var ieiet veikalā un sadirsties ar kasieri. Nu tiešām gribu zināt kā tas ir izdarāms. Noliec preci uz lentas, samaksā, paņem preci un ej ārā. Laikam jābūt īpaši atsaldētam lai tās minūtes laikā paspētu scēnu uzrīkot.

R Rob-Zombie 20.07.2023

Drausmas kāda jūs duma,un muļķīgs komentārs! Kasieres veikalos mēdz būt ļoti bezkaunīgas ,pa lielam tāpat kā jūs,ar zemu intelekta līmeni no dziļiem pāķiem

O Observatorija 26.10.2023

Mego kasieri ir ļoti rupji,nekad nesveicinas,rupji atbild,klienti bieži paši jauta kasierei kapec jus nesveicinat pircejus,atbilde-pilnīgs klūsums,komunikacija nekāda