www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

Mego - Slikts serviss

Piedzīvoju nepatīkamu situāciju savā Jubilejā! Iepriekš sazinājos ar kafejnīcu un jautāju vai pēc 16: 00 būs pieejams galdiņš un ēdienu izvēle uz ko tika sniegta pozitīva atbilde. Ierodoties izvēles no piedāvātajiem ēdieniem un arī alkohola bija mazas, nopirkām pie viņiem šņabi un bija līdzi arī savs vīns, kuru domājam ieliet tiem, kas šņabi dzert nevēlējās. Pārdevēja atbildēja, ka savu alkoholu nest nevar-savu alkoholu uzreiz godprātīgi aizvācām, bet pārdevēja domāja, ka mēs turpinām dzert savu alkoholu un pasauca "maiņas vecāko", iznāca sievieta Baltā ne īpaši tīrā halāta un sāka kliegt arī par to, ka savu torti nest nedrīkst, kaut gan pārdevēja pirms tam teica pretējo par ko mēs bijām izbrīnīti, sanāk, ka iekšējo kārtību katrs darbinieks diktē pa savam un klientam atliek ikai minēt un nonākt nepatīkamā situācijā, pieminēšu, ka tomēr bija cilvēki gados un mēs uzreiz paklausījām un savu alkoholu nelietojām, kā arī torti, jo to aizliedza apēst. Bijām 7 cilvēki un uz visiem gan saldo gan salātu nepietika, tāpēc nolēmām nopirkt torti pirms tam pajautājot vai var atnest paša mego veikalā iegādātu torti uz ko tika saņemta pozitīva atbilde ar piebildi, ka tiks nodrošināti arī mazie šķīvīši! Jau nopērkot un atnesot torti uz kafejnīcu oficiante/pārdevēja sāka kliegt, ka nedrīkst savu torti nest sakot, ka viņa nepareizi esot nodevusi mums informāciju, ka viņu rājot un sāka raut no galda glāzes nost, kurās vēl bija ieliets alkohols! Teicu, ka neesam pabeiguši savu maltīti, tapēc nevajag raut no rokām, bet pārdevēja sāka no galda raut nākamo glāzi un šķīvjus! Nepieņemami, ka cilvēkiem no galda tiek rauti nost trauki, kad viņi ieradušies svinēt, kur tas ir redzēts, ka bez klienta atļaujas rupji tiek novākti trauki! Sākot ar pārdevēju runāt latviski tā tikai izblisināja acis un sāka runāt pa krieviski, pajautājot vārdu, jo nozīmītes ar vārdu pie apģērba nebija-saņēmu atbildi pajautāšu vadītājai vai es varu teikt savu vārdu (atbildi saņemot-krieviski) . Saprotu, ka neņemot banketa zāli īpašu apkalpošanu gaidīt nevar, bet tomēr, ja nedēļu iepriekš tika jautāts par ēdiena izvēli nelielai kompānijai un tika atbildēts, ka ar visu tiks nodrošināts nav korekti. Kā arī attieksme raut no galda nost traukus ir nepieļaujami, saprastu, ja mēs būtu kaut kādi nepaklausīgi klienti un savu alkoholu nenovāktu bet turpinātu dzert, bet mēs visu novācām un klusi sēdējām savā kompānijā, šādu pieredzi saņēmu pirmo reizi, arī manuprāt nekorekti, ka sākumā atļauj torti, bet pēc tam aizliedz, ja viņu iekšēja kārtībā ir noteikts, ka nedrīkst, lai uzreiz brīdina klientu, nevis maldina to! Neiesaku nevienam šo kafejnīcu, mana īpašā diena tika sabojāta!

27.04.2023

Good Intentions 28.04.2023

Godīgi sakot neizbrīna attieksme no šāda kantora. Jaīrē normālākās vietās, ja protams budžets atļauj.

I I 29.04.2023

īstā vieta kur svinēt, tad jau labāk parkā uz soliņa - nekā Mego kafejnīcās - es gan nestādos priekšā kur viņiem ir tās kafejnīcas kur ir paredzēti banketi - vienu es zinu, bet tā strādā no 7-16 un tā kur ir BaltStor(Mego) kantoris uz Krustpils ielas?

I Iraīda Karpova 29.04.2023

Šī cita uz Saules ielas 59/61