www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

Mego - Slikts serviss

Pārdevējas nodaļās pat nesaprot ko viņām prasa latviešu valodā, tik vien zin kā atkārtot, čto, čto! Pilnīgi tracina! Viņas pat necenšas iemācīties vārdu, ko lūdzu, vai paldies! Man nav problēmu ar krieviem vai viņu valodu, bet tad lūdzu, kur palika likums ka jārunā Latvijā latviski?

17.04.2023

D

B Bez_vārds 17.04.2023

tas likums ir domāts vidējam latvietim, lai viņš domātu, ka viņu kāds ciena. bet realitātē te nevienu neciena. pat likumus pēc 30 gadiem jāizgudro par valodām :D tas nozīmē, ka valstī ir problēmas, ja tādas pamatlietas kā valoda ir jāstiprina likumā 30 gadus pēc neatkarības iegūšanas, kam jābūt pašsaprotami izdarītam, ar pirmo valsts neatkarības dienu.

A asdasd123 18.04.2023

kādas tur vēl neatkarības :DD ? paldies pasmejos no rīta .

Good Intentions 17.04.2023

Dzīvojat Latvija pirmo dienu? Uz papīra vai likumā viss jau smuki, bet mēdz neatbilst realitātei. Ko no kasieres vajadzēja?

Babuļai galvēnājs burkšķināt un sūīdzēties.

V VeseligaKritika 18.04.2023

Pameklējiet Mego sludinājumus un algas apjomus, par tādiem cipariem ko jūs nudien gaidījāt šādus tekstus- jā, kungs, atvainojos, tūlīt pabeigšu ar mūsu angļu klientu iesakot labākos vīnus un tad uzreiz pieslēgsos jums, tikmēr izbaudiet lūdzu šos bezmaksas paraugus?
Es vispar brīnos, ka tur kāds strādā.

Dusmīgais Ainārs 18.04.2023

Nesaprotu par ko var pārtikas veikalā konsultēties , kāda maize garšīgāka ? Šajā gadījumā pārdevējs nav konsultants .