www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

Mego - Slikts serviss

Pēdējo divu mēnešu laikā esmu nepatīkami pārsteigta par kasieru darbu, jo kasiere sarunājās ar kolēģi, kamēr stāvēju pie kases un gaidīju līdz sāks skenēt preces, par sejas masku lietošanu nerunāsim - jo tādu nebija, kaut vai veciem cilvēkiem bļauj naturāli virsū lai uzliekot to pareizi. Visās reizēs kasieres ar mani runāja tikai krievu valodā un bija liela vienaldzība pret klientu.
Varbūt Mego vadībai ir laiks sākt kaut ko darīt lietas labā, savādāk ieejot tur tevi kā suni noliek.
Uzskatu, ka šos cilvēkus vajag apmācīt vai arī dot darba iespējas kādam kurš patiešām novērtēs darbu.

24.10.2021

G Gulbenietis 24.10.2021

Kurā mego tas bija, vienaldzība?

L LitaDi 25.10.2021

RĒZEKNES. Kr.Valdemāra ielā 16a

G Gulbenietis 25.10.2021

Tur ir ļoti labs personāls. Par maskām - katram var gadīties. Ikdienā lieto. Eju regulāri, tā kā autoram ir zobs uz konkrētiem cilvēkiem.