1 Mego - Slikts serviss
www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

Mego - Slikts serviss

Šodien 21: 20 iegāju nopirkt veikalā cigaretes pirms naktsmaiņas. Pārdevēja pieskaitīja nepareizo marku. Teicu, ka tā nav īstā, bet tad Rindā aiz manis pie kases, kad krievu tautības vīrietis Saka piesieties krieviski, lai es izņemot austiņas no ausīm, kad ar mani runā. Es teicu, ka es ar austiņām ausis arī dzirdu, jo man bija nogriezta skaņa. Viņš man sāka, lai es vācos prom. Es viņa aizrādo, to, ka es tagad esmu Rindā un mani apkalpo un pārdevēja ir pieļāvusi kļūdu un to, ka viņš vispār varētu stāvēt klusu, jo bija vienīgais veikalā, bez maskas un neievēro distanci un vēl agresīvi uzvedās. Apsargs iznāk ārā un neko nesaka. Es saprastu, ja es būtu agresīvi uzvedusies, es vienkārši nesapratu, kāpēc man bija jāmaksā par divām cigarešu paciņām un te pēkšņi uzrodas viens krievs un diktē noteikumus un apsargs neko lietas labā nedara. Ne aizrāda par to, ka netiek ievērota drošība pret pārējiem, ne to, ka viņš traucē man un pārējiem kuri gaida Rindā, jo ja es neko pārdevējai nebūtu teikusi, es tiktu apkrāpta. Bet nu stāsts ir vairāk par to, ka apsargs neko lietas labā nedarīja.

14.11.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (9)

Piekritu, ka krievi tiesam krit uz nerviem. 90% no masku nevilcejiem ir krievi

н НеКариньш 15.11.2020

А меня латыши достали: один сукулявка регулировщик аппаратуры бегает каждый час курить, хотя для этого выделен два 10минутных перерыва и получасовой обед. А когда я в субботу не ушёл на 10минутный перерыв, а работал, хотел уйти в душ на 10 минут раньше, он устроил скандал. Контроль работников НЕ ВХОДИТ в его обязанности! А у нас очень пыльная работа... Вообще даже латыши признают что они kašķigi, что можно перевести как мерзопакостные, способные на мелкую пакость...

н НеКариньш 15.11.2020

Вывод: я каждый день убеждаюсь что лвтыши согласно их менталитету нация без чести и совести. Latviets latvieša ad!(c)

Raksti Latviski. Tavu suņu valodu nesaprotu un netaisos caur google translate tulkot!

н НеКариньш 19.11.2020

Es velreiz parliecinājus ka latvieši ir tauta bez goda un sirdsapziņa...

Vagons Komā 15.11.2020

Vinni tikai tev plausas sarga

н НеКариньш 15.11.2020

"Šodien 21:20 iegāju nopirkt veikalā cigaretes pirms naktsmaiņas." - - - Может стоит подумать и ввести дискриминацию для курящих? Ну, например, для некурящих за счёт госбюджета выделить 2-3 оплаченных дня к отпуску...

T Tikai cilvēks. 16.11.2020

Tas pats vīrietis aiz manis pirka cigaretes un tā nav mana vaina, ka kasiere kļūdījās un , ka man aiz muguras stāvēja kaut kāds tēviņš , kurš iedomājas , ka var atļauties darīt ko grib. Nav nozīmes , ko es pirku, jo es no savas puses nebiju agresīva, jo man nav jāmaksā dubultā, par to , ko nemaz neesmu paņēmusi.

S sannas 17.05.2021

Tiešām žēl, ka apsargs neko nedarīja un tādu smirdīgu veceni-pīpmani neizdzina ārā 🤣

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes