www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

Mego - Slikts serviss

Sūdzība ir uz konkrētu darbinieci, kuras vārdu, es, diemžēl nezinu. Tā ir dūšīga sieviete ap 50+ gadiem, ar tumši brūniem, savāktiem mazā copē, matiem, visticamāk isiem. Parasti stāv gaļā vai salātos.
Viņa vienmēr ir ļoti neapmierināta, murmina sev kko zem deguna, kad pie viņas pienāku un lūdz kko iedot, viņa nekad nesveicinās, iskatās kā iztraucētā karaliene un tas nemaz nav viņas pienākums mani apkalpot. Dažreiz ir jāstāv un jāgaida, kad viņa pabeigs savas personīgas darīšanas telefonā. Šodien ap 20: 50 (saprotu ka drīz veikala slēgšana, pārdevēji arī grib mājās, bet darbalaiks tomēr ir līdz 21: 00 vai ne? Esmu tiesīga palūgt vajadzīgo produktu un nedabūt atbildē kko negatīvu) es un vēl viena pircēja piegājām pie gaļas stenda. Es smaidot sasveicinājos un palūdzu viņas uzmanību (darbiniece jau klāja plēvēs uz preci) , tad dabūju noniecinošu skatienu un ignoru, darbiniece paņemā un uzklāja vēl vienu plēvi. Es vēlreiz pievērsu sev uzmanību un viņa beidzot pajautāja ko es gribu, tā arī nenomainot savu sejas izteiksmi. Viņa lēnām iedeva man to ko es prasīju un tad pievērsa uzmanību otrai pircējai. Ejot prom sadzirdēju no pārdevējas šadu repliku citas pircējas adresē: "kāpēc tik "agri"? ". Pircēja pieklājīgi atbildēja, ka veikals strādā līdz deviņiem. Pārdevēja arī kko atbildēja, bet to es jau nedzirdēju, jo biju jau diez gan tālu aizgāJusi.
Es negaidu kkādu luks servisu no veikala darbiniekiem, bet šāda attieksme man arī nepatīk. Galu galā par ko viņai naudu maksā? Vai elementāra pieklājība, neliels smaids ir tik grūti? Vai ir tik grūti vismaz savu negatīvu nepārnest uz pircējiem? Mēs abas bijām pret viņu laipnas un pieklājīgas, šādu noniecinošu attieksmi neesam pelnījušas! Lūdzu izdarīt kko ar šo gaļas "karalieni", kura pat savus pienākumus pildīt negrib!

10.06.2020

Papildināts Alexy 10.06.2020

Avainojiet, sajaucu laikus. Piegājām 21:50. Veikala darba laiks līdz 22:00

M Marta112 11.06.2020

Vismaz veikalu atceries,kurā biji?

Klients45566 11.06.2020

Ā man ir sūdzība par tevi ka tu esi slims cilvēks kurš doma ka ir Dievs bet patiesībā sūdu tačkas vadītājs.

э Эгон Волк 11.06.2020

Vai Tev vajag, lai iedod Tevis izvēlētās kotletes, vai ej uz veikalu sveicināties, smaidīt un runāties? Laikam esi dziļi nelaimīgs cilvēciņš, ja tik ļoti gribi saņemt to sveicienu. Mani, turpretī, sveicināšanās kaitina, jo ar to tiek tērēts mans laiks!

"Parasti stāv gaļā vai salātos." - ak šausmas, kur tik tās ļaunās pārdevējas nestāv!
"Dažreiz ir jāstāv un jāgaida, kad viņa pabeigs savas personīgas darīšanas telefonā." - izkāpj no salātiem un iekāpj telefonā? Ārprāts!
"Lūdzu izdarīt kko ar šo gaļas "karalieni"" - samalt kotletēs?