www.sudzibas.lv Mego Slikts ēdiens

Mego - Slikts ēdiens

Sveiki! Aizvakar iegādājos “mājas salātus” ar domu ka tie garšos taka rosols, bet nē, tajos salātos vispār nekādās garšas nav, viens vienīgs vājpiena pulveris pielikts, ne tur majonēze, ne tur krējums, salati bija tik ļoti negaršīgi ka dabūju tik pagaršot un izmetu ara. Varbūt kādām garšo, bet nu man noteikti ne, esmu mācījies par pavaru un zinu ka salati jātaisa, nu noteikti nejauj ar vājpiena pulveri, marinētie gurķi ari garšoja vairāk taka skābēti gurķi nevis marinēti, teikšu ka ir, pretīgi, vienkārši pretīgi un Cena ari 2.32€ par 345g ar salātiem, neuzskatu ka tie salati ir tā vērti, garša vienkārši nekāda un pretīga.

09.01.2024

D

S sannas 18.01.2024

Ja es būtu pavārs, man būtu kauns rakstīt, ka salātus pērku veikalā. Palika interesanti, būs jāiet jānopērk kādreiz un jāpagaršo. Nevienam nav noslēpums kāpēc veikalos tiek gatavoti salāti... veco produktu utilizācija. Diemžēl..