www.sudzibas.lv Mego Slikta produkcija

Mego - Slikta produkcija

Вчера в магазине купила кусочки нарезанного филе, придя домой и начав готовить, обнаружила одну наклейку наклеенную на другую! Один срок годности закончился 30.10.2015, а второй 1.11.2015. Перепечатан весь текст продукции, только с изменения в дате и времени! К сожалению не осталось чека, но фотографии все же сделали! Как так можно? Если кто-то пострадал от того-же, пожалуйста, поделитесь!

S Spidumi.com 02.11.2015

Diemžēl no šitā ir jāuzmanās, tāpat kā bieži akcija ir tikai tāpēc precei, ka tuvojas derīguma termiņa beigas.

B Balu 05.11.2015

Piekrītu.
2 ned atpakaļ biju iegājusi Mego Dzelzavas ielā, lai nopirktu vistu stilbiņus. Viņiem bija fasētie. Paņēmu rokās iepakojumu un sajutu vecas gaļas smaku. Apskatīju derīguma termiņu; tas bija vēl nāmakās dienas. Pilnīgs FUJ viņiem, noteikti bija pārlīmējuši.