www.sudzibas.lv Mego Preču sakārtojums

Mego - Preču sakārtojums

Vakar vakara biju veikala Mego iepirkties. To ko es gribēju nevarēju dabūt. Jo ir uzlikts uz pēdējiem augšējiem plauktiem. Es pat nevaru aizsniegt. Meklēju kapnites bet tur tādas laikam nav. Gaju pie darbinieces prasit kādu krēslu lai dabūtu preci. Viņa protams man atnesa. Kas tagad bus jāstaigā ar krēslu lai dabūtu preces no augšējiem plauktiem.

30.10.2019

I

Saivii 30.10.2019

Buutu noveelusies no kreesla, atdauzijusi pauri un dabujusi smuku kompensaciju. Taads kreesls ir pret visiem droshiibas noteikumiem.

R RXX 30.10.2019

Labākais moments ir nevis paprasīt, lai nocel, bet prasīt krēslu ?

Joe Rogans👽 30.10.2019

Cik jūs esat gara?

_ _Barons_ 30.10.2019

Hehe. Cerams "Augstā tonī" prasījāt tās trepītes??

O Otis 30.10.2019

Toties nav ne vienas sūdzības šodien par to ,ka nav kasieres pie Mego kases. Savpoģeņije? Ņedumja! (hihihi)
Izvelkot vidējo aritmētisko, tad izdevīgāk ir izsist čeku par griķu paciņu pie kases, bet galvenais norīkot kādu apkopēju, kura laiku pa laikam padod trepītes pircējiem. Mego inovācijas tirdzniecības darbā. Paldies varat man neteikt. (hihihi).