www.sudzibas.lv Mego Плохой товар, просроченный товар

MEGO - Плохой товар, просроченный товар

Мего, Марияс 20. Несколько раз попадался просроченый товар, плохой срок заклеивают, на тортах постоянно не оригинальный срок. Куда смотрит пвд и начальство, сколько раз про это говорили продавцам и кассирам. На время убирается товар, а потом опять он в продаже

29.08.2019

Tu Turkey901 29.08.2019

Почему Вы продолжаете ходить в этот магазин если это не первый такой случай?!

Sv Svetlana125634 29.08.2019

Просто магазин рядом с домом.по близости другого нет

Mi Mialee 03.10.2019

Par ko Jūs brīnaties, mums Jauntukumā tieši tāds pats brdaks, veci produkti uz akciju, nekompetentas pārtikas aprite , tā saucamās nodaļas vadītajas, rupjas attieksmē pret pirceju, atļaujas apvainot klientu, uzvedas neadekvāti, taču izskatās, ka tas viss tiek atļauts ar vadības atļauju. Tāpat cer pārdot vecus produktus uz pensionāru rēķina. Taču es neesmu akla vai neko nezinoša par to, ka diem jābūt ir pārdosanā izliktā produkcija. Cik reizes esmu zvanījusi DVD , bet man otra diena atbild, ka viss esot kārtībā, pārbaude esot bijusi, pārsmieties var, jo visiem taču skaidrs, kādā veidā ,, pārbauda,, šos veikalus.