www.sudzibas.lv Mego Pārdod sabojātos(smirdīgos)makreles

Mego - Pārdod sabojātos(smirdīgos)makreles

Šodien plkst.17:34 nopirku makreles Mego Saharova 14,atnācu mājās,atveru maisu un,kad sāku griezt,sāk smirdēt.Salieku visu atpakaļ maisā un aizgāju uz veilalu.Pajautāju pārdēvējam,kāpēc Jūs pārdevāt smirdīgus makreles.Man atbildēja,viss kārtība,termiņa derīgums līdz 12.06.,bet šodien tikai 09.06.Es sāku,paniemiet un pasmaržojiet paši.Pārdēvējs neko nezinu,viss ir labi.Ja gribāt dabūt naudu,ejiet mēģiniet pie kasieres.

donna b 09.06.2017

Ka pardeveja var caur iepakojumu sajust, ka oz makrele? Vai ka to var izdarit kasiere? Pratins, nac majaas!

M Mixxy 12.06.2017

Tieši tā. Arī ja viņa būtu normāli pārdevējai pastāstījusi situāciju nevis uzreiz brauksi virsū -kāpēc jūs man pārdevāt. Neviens speciāli vecu produkciju nepārdos. Tā ir vienkārši kvalitātes atsauksme, ko reizēm pat nepamanīs pat pārdevējs