www.sudzibas.lv Mego Pārdevēja

Mego - Pārdevēja

Sveicināti, Līdz šodienai 22.10.13 Par šo vietu nevarēju sūdzēties, pa ceļam no darba vienmēr iegriezos šeit ik vakaru, jo man tas ir pie mājām. Uz cenām īpaši augļu ziņā nekad nepievērsu uzmanību un man vienalga kāda firma Latvijas,vai cita. Taču pieejot pie kases pārdevēja sāka ņirgāties par mani, par to ka nezinu kādu firmu ņemu, kg cenuviņa nezin,jo viņai jāceļas jāiet līdz produktam. Es tā darot regulāri un nākošreiz ejot tur gandrīz vai mani sagaidīšot ar policiju, tad zināšot ko ņemu,netraucēšu viņai strādāt un turpināja par mani zoboties ar citiem klientiem kamēr atstāju telpu . Tā protams man tika sabojāts šis vakars, lai arī Esmu stāvoklī man visērtāk bija šeit iegriezties turpmāk labāk došos uz tālākiem.

L Lelle Bez Matiem 22.10.2013

Un ja tu būtu zinājusi cenu, sanāk ka kasiere tev ticētu uz vārda, un izsistu čekā dajebkādu summu kuru tu nosauktu? Veikala vadība droši vien var lepoties ar tādu kasieri!

J ja? 22.10.2013

tak vajadzēja "dot" pretī! Vajadzēja teikt- kas jūs par pārdevēju, ka nepazīstat un neatšķirat sava veikala produkciju. Lai iet podus berzt, jo tie visi vienādi.
Ieteiktu iegriezties vēlreiz un vēlreiz šajā veikalā, bet nākamreiz neļaut sevi pazemot.

xy-files 27.10.2013

Nu pizdec, es to "paardeveeju" taa noliktu pie vietas ka otreiz vina ko taadu neatlautos. Jaa, bet dazhreiz jau var abstulbt ka vienk truukst vaardu.

inna 30.11.2013

xy-files pati nikni isakies bet maci citiem ka pareizi rakstit cilveki ir dazadi ja tik gudri runa tad ej un noliec ja tik bravuriga esi