www.sudzibas.lv Mego Обман

Mego - Обман

Vakar pēcpusdienā es nopirku pudeli, lai svinētu svētkus.
Parasti tas nedarbojās, lai to atvērtu, korķis, šķiet, bija iestrēdzis uz pudeles (pudeles kreisajā pusē var redzēt korķa paliekas, kuras es izvēlējos ar nazi) . Izrādījās, ka pudele nebija viskijs, bet gan Melnā tēja, pat fotoattēlā var redzēt, ka pudeles šķidrums ir duļķains. Tad pēc 15 minūtēm es atgriezos veikalā, viņi atzina, ka tas ir viņu produkts. Bet viņi atteicās mainīt vai atdot naudu. Nākamās kases kasieris pieskrēja pie mums un teica: mums bija līdzīgs gadījums.
Arī preces stāvēja tajā pašā vietā, un neviens nepārbaudīja. Viņi tik un tā turpina tirgot tēju.
Veikala adrese - mīlgrāvja iela 2, mego.
Kur meklē ekonomikas policija?

24.06.2021

Компания получила уведомление об этой жалобе

I Ilona Krūmiņa 02.04.2021
Kräpšana

No sälītiem gurķiem käds reguläri nodzer šķidrumu, säku jau skatīties pilnas burciņas ar sulu.
Zemenes pa virsu labas, apakšä puvušas kastītēs.
Mego veikals Rïgä, Avotu-Matīsa stūris.
Tur nepėrciet!
ILONA

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

A asdasd123 24.06.2021

да не вооруженным взглядом видет осадок сверху . вопрос - а как ты виски покупал ? не видел осадок :D ?

Good Intentions 24.06.2021

Невооруженным глазом можно и не заметят особенно если не трезвый человек. Jebkurā gadijumā es personīgi labāk tēju padzertu nekā skotu viskiju.

A asdasd123 24.06.2021

да согласен не трезвым не увидел бы =) . red label дикое пойло конечно , спиртяга спиртягой =)