www.sudzibas.lv Mego Nezina valsts valodu

Mego - Nezina valsts valodu

Esmu šokā, Mego veikalā Ziepniekkalnā kasē sēž paģirains apmīzies (nepatīkami oda pēc urīna) pedofka, savādāk viņu nevaru nosaukt, Vārds Vladislavs, kurš valsts valodu nesaprot vispār, attieksme kā princesei, pretīga pediņa balss, manierīgs, preces met ,5 min nevar izdot pareizu atlikumu, kur jūs viņus raujat? Vai tiešām tik traki, ka tādi jāņem darbā? Esmu pārliecināta ka tādu vispār nedrīkst laist pie kases kur darīšana ar naudu. Bet sūdzība ir par to ka vispār nesaprot valsts valodu un tik blenž uz mani un čto? Čto? Gan laiks rādīs!

Работяга 14.12.2017

Ja tur maxatu labu algu tad neviens nesmirdetu pec urines, vins sedetu nogludeta krekla, ar zeltu kedi uz kakla..

P PurvaBrideejs 14.12.2017

Nu alga piemērota zināšanām un pieredzei, kur problēma? Ja nepatīk, strādā kur maksā vairāk.

iDmore 14.12.2017

Sūdzība skaidra, bet nav skaidrs, kāpēc tā ir jāraksta tā..

Rrrunčuks 15.12.2017

pat bildi atradāt! :D

vladvahter 15.12.2017

Atradu bildi, sudziba rakstita tadā manierē jo to kasiera attieksmi nevar nodot citiem, bet paši varat pārliecināties ziepniekalna mego veikalā, tas viņa što što un viņa visa uzvediba un attieksme un butiba mani ļoti satracinaja un sadusmoja, un tā pretīgā viņa runas maniere, aizbrauciet un redzesiet paši