www.sudzibas.lv Mego Nepieklājīgā kasiere

Mego - Nepieklājīgā kasiere

Runa ies par kasieri Santu P., kas strādā Valkas Mego veikalā. Teikšu godīgi - nekad neredzēju TIK nepieklājīgo kasieri Latvijas veikalos. Es, protams, saprotu, ka cilvēki ir diezgan ļauni, bet tomēr kad tev pašam ir laba attieksme pret kasieriem, tu gaidi, ka arī kasieres/kasieri būs laipni pret tevi. Man nav vairs nekādas vēlmes iepirkties Valkas Mego veikalā, šīs kasieres dēļ. Es labprāt aizietu uz Maximu vai Top!'u. Santa P. NEKAD nesaka "Labdien/Labrīt/Labvakar", "lūdzu/paldies". Man ir tāda sajūta, ka viņa mani ienīst, neskatoties uz to, ka mēs nepazīstam viens otru. Es redzēju viņas attieksmi pret citiem pircējiem, tikpat slikta. Pat mana paziņa no Igaunijas vienreiz teica, ka šajā veikalā strādā ļoti nelaipna kasiere un tā bija Santa (redzēju čekā). Kāpēc viņai ir tāda attieksme - nav ne jausmas, bet vairāk uz Mego es neiešu.

02.02.2019

Kolta 02.02.2019

Santa ienīst VISUS.

Life is life 03.02.2019

Man pie di..as, ka jūs vairs neiesiet uz manu Mego. Mazāk pircēju, mazâk problēmu.

Sociopāts 05.02.2019

Nevienā Mego veikalā, kurā esmu iepircies, neesmu saņēmis to, ko varētu uzskatīt par labu klientu servisu. Tad es atceros, cik darbinieki Mego veikalos saņem un man vairs negribas sūdzēties. Ja es saņemtu tās kapeikas par tādām stundām, tad noteikti pie kases visus sūtītu uz sirsniņmājiņu.

Ja Santa P. Jūs ienīst, tad varbūt esiet tas cilvēks, kurš piekāpjas, pasmaidiet, novēliet labu rītu/dienu/vakaru un pasakiet paldies.

M Mego pircēja 09.02.2019

Kam tas vajadzīgs, ka kasieris nepārtraukti visus sveicina? Man galvenais ir, ka Santa ātri apkalpo, viņa strādā ātri un ja ir iespēja,eju uz kasi tikai pie viņas! Nekad nēesmu manījusi, ka viņa ir nelaipna!