www.sudzibas.lv Mego Nelaipna pārdevēja

Mego - Nelaipna pārdevēja

Šovakar Mego Grīvas ielā, Rīgā veicu pirkumu.
06.05.2021. Plkst. 21:00
Lūdzu pēc mazā baltā maisiņa. Parasti piedāvā dzelteno ar mego logo zīmi vai parasto balto ,kurš ir lētāks. Lūdzu mazo balto. Saņēmu atbildi: maisiņu? Atbildēju, ka jā. Uz ko saņēmu atbildi, Ko? Jā? Tā arī nesapratu šādu jautājumu. Kasiere agresīva. Iepērkos katru dienu šajā veikalā. Katru reizi ir jāklausās kā šī kundze stāsta savus personīgos piedzīvojumus, vai kādu poti izvēlēsies utt. Jāstāv rindā un jāgaida kamēr izrunāsies ar iepriekšējo pircēju, par privātām lietām. Saprotu - mazs Iļģuciema rajona veikals, klienti vieni un tie paši-pazīstami. Tapēc taču man nav jāstāv, jāgaida, kamēr izrunās savas privātās lietas. Apsargi (abi) šajā veikalā ir ļoti laipni un zolīdi. Tas ir +

06.05.2021

I