www.sudzibas.lv Mego Necilvēcīga apkalpošana

Mego - Necilvēcīga apkalpošana

Vēlējos beidzot izteikt savu viedokli par veikalu Mego Murjāņu ielā 50, Rīgā, precīzāk sakot – tā personālu. Dotajā veikalā iepērkos (esmu spiesta iepirkties) jau kopš pašiem tā pirmsākumiem, jo dzīvoju netālu. Ar nožēlu jāatzīst, ka veikala personāls ir zem jebkuras kritikas. Ieejot šajā veikalā ir tāda sajūta, ka ceļoju laikā, jo pati esmu strādājusi klientu apkalpošanas sfērā un visai labi pārzinu mūsdienu uzvedības un attieksmes normas, kurām būtu jābūt jebkuram cilvēkam, kurš strādā ar klientiem. Šajā veikalā pircējs jūtās vainīgs, ka ir ienācis un tā katru reizi, gadu pēc gada. Kasieres, pārdevējas un viss pārējais personāls neprot smaidīt, laikam smaida trūkums šajā iestādē ir obligāts, tāpat kā uniformas. Cenas bieži neatbilst patiesībai un, kad mēģini to paskaidrot pie kases, tiec nolamāts, ka viņa neko tur nevar darīt, jo viņa ir kasiere un vispār viņai nav nekāda atbildība un pats vainīgs, ka šo preci paņēmi. Man ir tāda sajūta, ka nesu lielāku atbildību par viņas darbu, ne kā viņa pati. Visas kasieres ir acīmredzot devušas klusēšanas zvērestus, jo ir pilnīgi mēmas (tādus vārdus kā „labdien”, „paldies”, kur nu vēl „jauku dienu”, kas ir dzirdēti citos veikalos, šeit neizlūgsies pat uz svētkiem, gluži otrādāk, reiz uz svētkiem kāda pārdevēja bija tā piedzērusies, ka knapi turējās uz krēsla). Vienīgie vārdi, kā jau iepriekš minēju, ir tikai nolamāšana un paziņošana, ka viņa ne par ko neatbild un neko nevar izdarīt. Pa telefonu darba laikā gan viņas prot runāt un ar sargiem arī, tā kā gluži beigtas viss nav. Pīpēt tieši pie veikala durvīm arī viņas prot gluži profesionāli, es teiktu.
Vēlos vēl piebilst, ka 2.pieturas tālāk Mego Silciema ielā ir kā cita pasaule – laipnas, smaidošas pārdevējas, kad tur gadās iegriezties, es pat samulstu no cilvēcīgās attieksmes un acu kontakta, ko NEKAD nav iespējams sastapt mūsu iepirkšanās iestādē.
Esmu „baudījusi” šo attieksmi, kā jau teicu, daudzus gadus, bet šodien, pēc kārtējo reizi sabojāta garastāvokļa mans mērs ir pilns. Varbūt ir iespējams kaut ko labot, bet ja nē, vismaz informācijai varu pabrīdināt, ja vēlaties cilvēcīgu attieksmi, tur jūs to neatradīsiet.