Mego - MAIZE

Jautājums ir pavisam vienkārš-kāpēc veikalā MEGO nepārdot kunga maizi veselu, nevis tikai pusīti, un rudzu maizi, tādā lillā iesaiņojumā(aizmirsu nosakumu) pusīti, kad aizgāju pie pārdevējas, viņa man niknā balsī pateica:" tas kas tur ir tas arī ir, mēs pasūtam tikai tādus", varbūt kadam liksies, kāpēc vienkārši nevar ņemt citu maizi? nevar ņemt tāpēc jo tās ir vienīgās, kam klāt nav E, cenšos pēc iespējas mazāk pirkt tādus produktus.Vai tiešām MEGO nevar atļauties vairāk dažādības?? Es rudzu maizi maizi ēdu mazāk, tapēc nevaru izlietot lielo iepakojumu, bet baltmaizi ēdu vairāk, tapēc vaig lielo iepakojumu

B

E ess 03.11.2009

pilnībā piekrītu!!!

K kautrīgā 04.11.2009

Un kas tur neskaidrs?! Tagad visi cenšas pēc iespējas uzmanīgāk pasūtīt preci, jo pircēju kļūst arvien mazāk. Acīmredzot, konkrētajā Mego veikalā ir veikta analīze par to, kura maize ir ejošāka un izlemts, ko un cik pašreizējos apstākļos ņems, lai pēc tam nebūtu jānoraksta.

R rencis 04.11.2009

nu bļāviens - ej uz citu veikalu!!!
un kas tad būtu ja visos veikalos būtu viss?

A Anna 04.11.2009

netaisos iet km talaak lidz nakošajam normālam veikalam

B bulka 04.11.2009

nu tad mirsti badā

š šeherezade 04.11.2009

Skaidrīte, Tu tiešām esi muļķīte!!!Nākamā sūdzība varbūt no Tevis būs, kapēc nevar nopirkt pusi olas????Vai arī pieprasīsi, lai grillētajai vistiņai norauj tikai spārnus, jo lūk, Skaidrite to ir iekārojusi!!!Vai tad tiešām nav citu veikalu, kur vari izvēlēties to, ko sirds kāro, nevis te muļķibas rakstīt!!!