Z Zinaida 01.03.2011

samoja luc4saja muzika eto pirdes6

A andris 03.04.2011

cik cilveku tik gaumes tad jau tu ari uy ielas nevari radities tur ari dzird krievu valodu tu esi nacists ne cilveks

R rojs2 10.04.2011

Tikpat atbaidoši ir arī latviešu šlāgeri, ko dažos veikalos mēdz drillēt ar īpaši pretīgu neatlaidību.

K Kaulainā 10.04.2011

Vislabākā mūzika priekš labvēlīgas barības sagremošanas ir tūdaliņ, tagadiņ, vēl der arī klimpiņpolka.Rīt partijas "Visu Latvijai" pārstāvji šadu likumprojektu iesniegs saeimā, un šis repertuārs būs obligāts visiem veikaliem.Ierakstu fonogrammas tiks piegādātas mēneša laikā.

L Lavra 22.07.2011

Jēkabpilī bieži tas pats.Tupie apsargi:)

K Krievs. 30.07.2011

Mīļie latvieši, krievu valdoa šajā valstī IR svešvalodā, tāda ka angļu, vācu, un visas pārējās, tad kāpēc viņa nedrīkst skanēt veikalā?
Tāpēc šājā valstī viss arī ir pilnīgā pakaļā, kamēr būs tādi, kuriem visādas asociācijas un nepatikas. Ejiet strādāt!

с Светлана 08.08.2011

Не знаю на мой взгляд, человек написавший подобную жалобу психически ненормален, либо склонен к национализму, в любых магазинах играет самая разнообразная музыка и обьявления тоже как на русском так и на латышском, и наверное это от того, что в Латгальском крае русскоязычное население - это большинство .

T ToSvetlana 08.08.2011

Latgali krievi turpina pamest, pārceļoties uz Rīgu, tur ir palikuši vien veci pensionāri-latgalieši, kuri gaida savu pēdējo stundiņu.

A Aleksandrs 12.10.2011

Autor, lai tu paprasītu. Es saprotu, kad sūdzās par to, ka krievu nācija pārkāpj mūsu "ciemiņu" noteikumus, bet te jau ir tīrākā naida izrādīšana pret citu nāciju. Starp citu, tik pat labi varu paprasīt, kāpēc veikalos skanēja amerikāņu mūzika? Arī nav latviešu.

S Skaiča 19.10.2011

Varu paskaidrot par krivu mūziku. Tāpēc, ka veikala vadība ir riktīga krivu ''dunjas'' un visa viņas ''svīta'' arī no tā paša loka. Visas tur ir draugu draudzenes. Pat preču prezentācijā runāja tikai krivu mēlē.Pilnīgi riebjās .Tomēr 'valsts valoda ir Latviešu un jebkuram strādājošam apk.sfērā to jāprot un jāpielieto.nevis mums pircējiem jāpieskaņojas.

M mejerovicz 04.07.2012

м

M mejerovicz 04.07.2012

Не кочега-ры мы, не плотники, но сожалений горьких нет, как нет! А мы монтаж-ни-ки-высотники ДА! От чего так в России березы шумяят, ой люли мои люли, там за туманамииии

O olgaol 26.02.2014

vo ponapisali

Leonīds Osipovs 26.02.2014

Man visos veikalos ir viena mūzika - tā, ko es klausos savās austiņās un nekādu problēmu.
Vienreiz, kad biju bez savas mūzikas, iegāju Prisma lielveikalā Sporta ielā un tur skanēja kaut kas, nezinu kādā valodā, bet tā mūzika bija tik iemidzinoša, nomācoša, radīja tādu pamestības atmosfēru, it kā es būtu nokļuvis kādā 60-to gadu ASV šausmu filmas laika cilpā.
Gribējās ātrāk tikt prom vai vismaz uz kāda dīvāna apgulties un pagulēt. Un nepavisam negribējās neko pirkt. Es saliku no groza visu, kur kas bija pa plauktiem atpakaļ un devos prom. Dīvaini, jo veikalā visam jābūt iekārtotam tā, lai gribētos vairāk pirkt, tai skaitā mūzikai.

Ausainītis 26.02.2014

Manis pēc kaut āfrikāņu mabutu cilts mūzika, kad tik ir samaksāta autortiesību nodeva. Priecīgu klausīšanos. Laikam šo sūdzību ir rakstījis bomzis, kurš aukstā laikā 90$ no savas dzīves pavada veikala siltumā.

M monoya 02.03.2015

Не хочешь какать, не мучай попу!!!

M monoya 02.03.2015

не хочешь какать, не мучай попу!!!