www.sudzibas.lv Mego Krāpšana

Mego - Krāpšana

Apmeklējot piektdienas pēc pusdiena veikalu Antonijas Iela 21 kasieris atteicas pārdot enerģijas dzērienu prasīja uzrādit persona apliecinošu dokumentu. Bet uzrādīto dokumentu pat nepaņema roka teica ka der tik Id vai pase. Vai ejot uz veikalu jāņem pase. Cai kasieris ir tiesīgs prasit pasi tā ir bezkaunība, lūdzu veikt nopietnas parunas ar kasieri

27.10.2019

Papildināts Ivars22 31.10.2019

Kas notiek antonijas21ka kasieris prasa dokumentus .ja velies iegadaties energijas dzerienu .pat mego vadiba nau veikusi parunas bardaks

I

L Lailailai 27.10.2019

Latvijā ir tikai divi identifikācijas dokumenti-pase vai ID karte. Kasierim taisnība, pārrunas ar mammu vajadzīgas Tev. Par uzvedību.

B BK 27.10.2019

Likumus palasi un tad ,savu muti taisi vaļā.

O Otis 27.10.2019

(facepalm)

N Noboby 27.10.2019

Pirms runā stulbības, lūdzu pabeidz pamatskolu. Grūti saprast ko raksti

O Otis 27.10.2019

''Janem pase .cai kasieris ir tiesigs prasit pasi ta ir bezkauniba'' . Tā nav bezkaunība, tas ir likums!

M Mego izmeklētājs 27.10.2019

Es parupēšos lai kasierim izmaksā prēmiju.Ja šādi uzvedās neiedzēris enerģijas suslu kas notiks ja iedzers?

I Ivars22 31.10.2019

Pasi un id karti
Driksts parbaudit valsts policija pasvaldiba.nejau kasieris