www.sudzibas.lv Mego Fiziska ietekmēšana

Mego - Fiziska ietekmēšana

Šodien plkst, 21,53 iegāju veikala ''Mego'', kas atrodas Rīgā, Saharova iela, bijušais IKI. Man bija nepieciešams nopirkt ātri pienu. Man pretī sagaidīja loti neadekvāta sieviete, nekopta, ar neparak labu ''aromātu'', bravūrīga , bez vārda nozīmtes. Krievu valoda pavēlējā, ''von at suda'', veikals slēgts. Es atbildēju latviešu valoda, ka man vajag loti ātri pienu un pirms desmitiem jau busu lauka no veikala. Man vel rupjāka toni, tika pateikts, ka veikals ir slēgts un atkal krievu valoda. Es pati strādāju klientu apkalpošanas sfērā un esmu šoka, es klientus NEKAD nēsmu izlikusi no veikala pat pēc darba laika beigām. Un loti svarīgi ar klientiem, kuri runa valsts valoda, ir jāatbild latviski. Tas ir smags likuma pārkāpums.
Es pieprasīju pasaukt apsardzi, viņa atbildēja, ka viņa ir apsardze. Taču forma bija pārdevējas. Ta ka es pateicu, ka esmu veikala ieradusies darba laika un iešu pirkt pienu. Tiku rupji nolamāta krievu valoda, tika iesists kulaks pa seju, uz aiz virsdrēbes sagrābta un izmesta lauka no veikala ka pēdējā dzērāja. Un būtisks fakts ir tas, ka es esmu loti smalka, maza auguma meitene, savukārt darbiniece loti gara un resna, Ja būtu kaut nedaudz stiprāk sists, es tur uz tam klona trepēm ari paliktu asinu pelkēē. Protams, ja būtu varējusi, es būtu gājusi ātrāk, taču pati tikai darbu pabeidzu ar stundas nokavēšanos dažu klientu dēl. Tāpēc, loti ceru, atrast cilvēkus, kam vel šajā veikala ir bijušas problēmas, lai kopīgi rīkotos, varbūt pat tiesas ceļā.

O Open-minded 07.10.2016

Автор, в этой ситуации нужно было сразу в полицию обращаться, по горячим следам, так сказать. Записи с камер наблюдения не вечность хранятся.
Во многих Мего действительно уровень подготовки персонала ужасный. Давно обхожу этот магазин стороной. И я не понимаю откуда тут вообще взялся спор про язык. Обслуживающий персонал в Латвии должен с латышами говорить на латышском языке и точка.
Всем добра. И хорошего дня.

Latviešu tautas 07.10.2016

Автору надо ещё учитывать что её слово против слов продавщица: а как если автор предлагала заняться однополым сексом? Камеры то звук не пишут...