www.sudzibas.lv Mego Draudi no iedzēruša apsarga

Mego - Draudi no iedzēruša apsarga

Šodien 21.45 iegāju veikalā Mego. Vēlējos nopirkt dažas preces. Vekalā bija vēl daži cilvēki, bet apsargs uzreiz pienāca pie manis, izvilka telefonu un pateica, ka nav laika iepirkties, jo palikusi 1 minute līdz 22.00. Es protams atbildēju, ka man vel ir laiks, jo telefons man rāda pareizi. Pienakot pie kases, man izsita čeku- laiks bija 21.50. Pienācu pie apsarga un parādīju čeku. Teicu lai uzstāda pareizu laiku. Apsargs uzreiz aizsvilās, pienāca klāt un sāka draudēt. + visam tam ļoti varēja just alkoholu viņa izelpā, runaja arī ļoti neskaidri. Es vairāk neiešu uz šo veikali iepirkties. Sūdzība tikai nosūtīta arī veikalam, bet visdrīzāk neko nedarīs lietas labā.

N

Minesota 31.03.2013

Ko tad tas apsargs draudēja?

donna b 31.03.2013

Tu dabuji savus pirkumus. Prieks kam vajadzeja iet pie apsarga un uzprasities uz rupjibam? Tikai lai vinam pieradit, cik ir pulkstenis?