www.sudzibas.lv Mego Rindas un klientu neapmierinātība

Mego darbnieku klientu apkalpošana - Rindas un klientu neapmierinātība

Dzīvoju blakus Mego veikalam kurs atrodas Ozolciema iela 10. Jau ilgāku laiku neēsmu tur satikusi laipnus un pretimnākošus pardevējus. Ir daži izņēmumi ber viņi ir tikai daži cilvēki.
Patstāvīgi šai veikala ir garas rindas, ja ari strādā 2 kases tad vakaros ir loti garas rindas, kasieri nekur nekad nesteidzas. Ja strādā 1 kase tad otra kase nesteidzoties veras vaļā. Kasieru attieksme ir tāda ka klienti viņiem ir parādā kaut ko nevis vienam būtu jābūt laipniem pret klientiem. Nu jau otro dienu šai veikala strādā tikai 1 kase un kasieri tik nobrēc kad otra kase mums nestrādā..... ne atvainošanas ne līdzjūtības par to kad cilvēku rinda līdz pat gaļas plauktiem. Cilvēku rinda ir 25 cilvēki. Viena kasiere sež pie apsarga blakus un spēle spēlītes un tad viņa iziet garam rindai un ar smīnu saka cik tad ,es esam te daudz. Par to cik cilvēki aizgāja prom noteikti varēsiet redzēt kameras... Uz cilvēku sūdzības kad strādā tikai 1 kase darbinieces ar dusmām atbild kad mums nestrāda otrā kase... ar

Vēlos uzzināt vai šiem kasieriem ir mācītas klientu apkalpošanas standarti, vai mums klientiem būtu jājut vaina par to ka Mego nestrādā jau otro dienu kase!!!! Varēt ņemt vēra vai ne, bet es izvēlēšos citu veikalu, piemājas veikala centīšos vairs nenākt

neko neiegadāties. Paldies par laipnu apkalpošanu un klientu noturēšanu. Un pats galvenais ka šajā veikala ir tomēr vieni un tie pasi klienti. un vēl darba laiks ir līdz 22.00 bet veiklu jau slēdz ciet 21.45.

K Kristaps 21.03.2016

Man netālu arī ir Mego veikals Čaka ielas 55, tā kā tas vis tuvākais, bieži tur eju, gandrīz pat katru dienu, pārdevējas ir vairākas, bet tāpat nelapinas, nesveicinās, kaut nav ko darīt, tad nevienmēr strādā abās kasēs, taisa rindas un tamlīdzīgi, tāpat arī neko negrib paskaidrot par mego karti vai tamlīdzīgi, ļoti nelaipna attieksme, bieži pat riebjas tur iet.