www.sudzibas.lv Mego Cenu krāpšana

Mego - Cenu krāpšana

Sveiki, Rīdzinieki!
Šodien iepirkos veikalā "MEGO" - Avotu-Matīsa stūris.
Pirku "Auksto zupu"...šīs nedēļas sākumā ievēroju, ka cena uz šo produktu MEGO veikalā - 0.52 santīmi (pārējos veikalos variē no 0.69-0.95). Pa cik esmu šī produkta regulārs lietotājs, nodomāju, ka pa tik izdevīgu cenu jāpērk!!!
Tā nu šodien, sestdien, biju aizgājis līdz šim "veikalam", un, pārliecinājies, ka cenas uzraksts vēsta joprojām 0, 52 santīmi + pārprasījis pie kases, vai tik tiešām šāda cena ir aktuāla, uz ko man lauzītā latviešu valodā atbildēja "ja, ja, protams!", palūdzu iesaiņot 24 burkas.
"Veikala" darbinieki bija pretīmnākoši un palīdzēja iesaiņot produktu, laicīgi samaksāju ar karti, kā stulbenis uzticoties cilvekiem. Ar iesainoto produkciju pārrados mājās un sāku studēt čeku (jā - mana vaina, ka to neizdarīju veikalā, būs mācība, toties čekus ņemu vienmēr :) )...izrādās, ka produkts "izsists" par 0.69 sant 0.52 sant. vietā par vienību. Protams, ka devos atpakaļ uz veikalu (dzīvoju netālu) un ar saglabāto čeku palūdzu paskaidrojumus. Atbilde no "veikala" pārzines - oi, izvinitje- oshiblisj! Hotitje vozvrat deneg?nesite obratno pokupku...uz ko atbildēju, ka man nav tik daudz laika, lai stieptu pirkumu turp-atpakaļ un palūdzu man atmaksāt starpību. Atbilde bija jauka - vi shto! hotitje, chtobi ja iz svajevo karmana vam platila etu raznicu??!! :))) kā filmā - nevinovataja ja - on sam prishol! :))...žēl, ka šodien sestdiena...un nezinu "BEZ TABU" tel.nr...gāju līdz mājām un stiepu tās 24 burkas atpakaļ.Naudu atmaksāja, BET - cik ir tādu cilvēku, kuri maldināti šo preci nopērk, domājam, ka tā maksā 0.52 sant kā rakstīts cenas lapā????
Tautieši, esat modri!!!

E eseseseseses 12.06.2010

saadiem gadiijumiem anglju valodaa ir labs teiciens 'get a life!' - piepildi savu dziivi ar kaut ko - aizbrauc uz juuru, aizej uz teaatri, pasporto...mani vienmeer ir izbriiniijusi cilveeki, kuri santiimu delj ir gatavi mesties ciinjaa par taisniibu, staipiit burkas turp un atpakal no veikala, kaut ko kaadam pieraadiit..pats tacu teici, ka ceku neapskatiijies - kaapeec? nesen uzzinaaju, ka eksistee taads termins ' kapeikpiseejs' - tas ir par tevi..

E Eseeseseseses 12.06.2010

un veel - a kaapeec tiesi 24 burkas un nevis 25 vai 23?

A andrejs 12.06.2010

Kāpēc 24? Tāpēc, ka cena ir zema. Par to kapeikrausību..Sorry, ir cilvēki, kuriem ir ļoti maz naudas. Es domāju, ka ir pat tādi, kuri nevar atļauties pat aizbraukt uz jūrmalu. Viņam priekšā ir veikals, kurā darbinieki viņam melo un viņu apkrāpj, bojā dienu. Vispār, kapeikrausis te ir tikai veikals, ja Tu nezini par Mego - vecā cena 0.49, jaunā - 0.49. Tur ir, šad un tad tādi jociņi.

A andrejs 12.06.2010

Man ir jautājums - kāpēc veikals ir likts pēdiņās? Naudu jau Tev atgrieza tomēr.

I Ilze 02.07.2010

Runa nav par santīmiem, bet par principu. Citās vietās nošmauc santīmus, latus... un re ku še ku Latvenergo jau aiziet miljoni... a sākas ta viss no nevainīgiem santīmiem!

Pareizi cilvēks izdarīja! Vēl vajadzēja saukt pie atbildības, ka veikalā ar viņu nerunāja valsts valodā, bet svešvalodā, nez kāpēc!