www.sudzibas.lv Mego Centīgs apsargs

Mego - Centīgs apsargs

Izcili centīgs apsargs neļauj apmeklēt veikalu, jo 3 gadus vecs bērns ir uz sava velosipēda, bet ar velosipēdu veikalā ieeja aizliegta. Lieki piebilst, ka tik mazam velosipēdam pieslēgšanas atslēga nav iegādāta, jo nevienā citā bodē tādas problēmas nav. Pirms mums stiprinieks apkaroja arī līdzīga vecuma meitenīti uz skūterīša. 200m tālākā maksimā šādas problēmas gan nav aktuālas.

11.05.2022

Good Intentions 11.05.2022

Ieeja ar velosipēdu aizliegta tāpat, kā ar dzīvniekiem, bet dažās vietās piever acis un daži jūtās izredzētie, ka pat sūdzās.

G grandans6969 12.05.2022

Cienītais, izredzētais, tas ir bērnu velosipēds, nevis pieaugušo.

patiesais_ 15.05.2022

un, ka tas ir bērna?

Good Intentions 11.05.2022

Ar šādu situāciju vajag rēķināties un jūsu problēma, ka neiegādājaties - nesiet rokās.

G grandans6969 12.05.2022

Gribējām tā ar darīt, teica ka nedrīkst pat ienest

Good Intentions 13.05.2022

Acīmredzot neradāt pārliecību, ka nenoliksiet vai vel labāk ratiņos ieliksiet.

alergologs 13.05.2022

Kāpēc citiem pircējiem jācieš no tā, ka Jūs nevarat uz īsu brīdi paņemt rokās mazu bērnu velosipēdu? Bērniem nav jābraukājas pa veikalu ar jebkāda izmēra velo vai skūterīšiem. Pie tam Mego veikalos jau tā ir šauras ejas.