www.sudzibas.lv Mego Slikts serviss

Mego Carnikava Gauja - Slikts serviss

18.10.2022. Gāju uz veikalu ar sīknaudu un man viņu nepieņēma jo itka viņiem pilni 5 maisi un neesot kur likt, bet vel pajautāju vai ta nav nauda man atbildēja ir, bet es neņemšu, biju šoka, jo kasieriem ir jāpieņem vienalga kādu naudu pēc manam kasieres vārdu neatceros. Arī preces mēdz būt ar beidzies derīgumu termins. Vienreiz pirkām margarīnu un viņš bija ar pelējumu.

O

E Ewa777 20.10.2022

Kur,Jūsuprāt,vajadzēja kasierei likt Jūsu naudu,ja kase pilna? Kabatā? Vecākie kasieri inkasē tikai papīra naudu. Ja Jums izdodotu maisu ar sīknaudu,Jūs ņemtu? Nav likumā noteikts kāda nauda jāizdod no piem.20€,ja pirkums piem.5€.
Ja margarīns ar pelējumu un Jums bija čeks,tad kāpēc nenesāt atpakaļ uz veikalu? Zāles darbiniekiem nav rentgena acis,viņi neredz cauri margarīna iepakojumiem produkta kvalitāti,viņi tieši tāpat kā Jūs redz tikai termiņu.

P PatiesiibasMeka 20.10.2022

Savukārt likumā ir noteikts, ka jāpieņem jebkāda nomināla nauda, un par to arī ir šī sūdzība

E Ewa777 20.10.2022

Parādiet man veikalu,kur 8:00 var iepirkties ar 500€ banknoti un tur būs ko izdot. Nevajag būt burta kalpiem un mēģināt saprast arī kasieri.

E Ewa777 20.10.2022

Jā,bet ne Carnikavas Mego.

G Gulbenietis 20.10.2022

Nevajag krāt sīceni maisā un tad nest uz veikalu. Katru dienu ir jācenšas maksāt tā, lai neuzkrājas lieki centi. Kad veikals tikko veras vaļā, ja nav precīzas naudas vai maza nomināla papīra, labāk maksāt ar karti. Atcerēsies tevi autor kasiere, un pat, ja paņems sīceni, visu atlikušo dzīvi bērs daudz sīcenes atlikumā.

E Ewa777 20.10.2022

Kasieres vaina,ka viņa nepiezvanīja vecākajai kasierei vai vadītājai,lai noinkasē monētas. Situācijas ir dažādas. Kasieris drīkst arī atteikt pirkumu,ja nav iespējams samainīt vai pieņemt naudu. Tas nav noziegums. Aicinu būt empātiskākiem!

T taisnibascinitajs3 21.10.2022

Esi pati empātiskāka un savu sīceni ber veikalos ar pašapkalpošanās kasēm.

S sannas 26.11.2022

Ja sāksim runāt par likumiem, kasierim ir tiesības atteikties pieņemt vairāk kā 50 monētas vienam pirkumam. Ja kasieris jums nāk pretī un pieņem saujām monētas, priecājieties, bet vienmēr atcerieties, drīkst atteikt, ja monētu daudzums pārsniedz 50 gabalus.